astra g mantzel + emme monifold içim usta

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cubu51
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
o aldıgın matzellı bursada taktırdık temızlıgını bakımını bızım usta yaptı malın kıymetını bılırsın ınsallah emıgımız cok ayarlamak ıcın kac gece sabahladık otobandan denedık ey yavrum ey :)

hacı nbr görüşemiyoruz.
katalizörümü iptal ediyor bu alet nedir mevzu biraz anlatsana

ıyı kardesım yogun tempo calısıyoruz eksoz manıfoldu katalızoru ıptal edıyor z motorlarda guc artışı saglıyor matzell de vtceklerde olan bogaz sıstemı oluyor kardeşım

Son düzenleme:
o aldıgın matzellı bursada taktırdık temızlıgını bakımını bızım usta yaptı malın kıymetını bılırsın ınsallah emıgımız cok ayarlamak ıcın kac gece sabahladık otobandan denedık ey yavrum ey :)
Evet çok güzel temiz elinize sağlık emeğinize saygı :)

cuma, hadi bakalım takıyosun yavaş yavaş, ama ben hala gülüyorum 2.0 16V olayına, seside duyunca gerçekten 2.0 sandık aracı,

slm hayırlısı olsun çok zevklibi çalışma olcak emin ol :)

ihtiyacın olursa x16xe nin alt manifoldu var hbrin olsun :)

cuma, hadi bakalım takıyosun yavaş yavaş, ama ben hala gülüyorum 2.0 16V olayına, seside duyunca gerçekten 2.0 sandık aracı,

Makyajda bi yere kadar Özgüç abi yarin gelir 2.0 biri alır ifademi, bmw 3.16 3.20 lerin M3 yaptığı gibi bende kendimi tatmin ediyorum ne yapayım ama iyi gidiyor kendi çapında abi :d

Kudret abi Teşekkür ederim evet zevkli bir çalışma ve güzel oluyor bakalım sonu ne olacak hayırlısıyla sağ sağlim biterse arkadaki 2.0 16v yazısı yalan olmayacak,
Senin aracında güzel maşallah Allah kaza bela vermesin emeğiniz var,
alt manifold aklımda olsun soran olursa paslarım abi :)

ah bir de parcanin adini dogru yazsan :D:D

Geri