Astra g mercekli far yapımı

Hayırlı olsun çok temiz olmuş iyi günlerde kullanın, mercekler kapaklarıyla birlikte mi 20 TL? Yani 2 mercek 2 kapak 20 TL ye mi aldınız?

evet iki adet h7 mercek ve kapağı 20 tl ye almıştım ilker bey var sahibinden com adresinden aldım...
direkt olarak hesabına havale bile yapabilirsiniz ben o şekilde aldım güvenilir bir kişidir kendisi...

Kolay Gelsin Bendede 2 adet H7 mercek varda korkuyorum kesmeye farları işin inceliklerini ve kullandığın malzemleri paylaşırsan sevinirim

melzeme olarak çok bi şey yok farların içini kesip mercekleri ayarlayıp iran yapıştırıcısıyla sabitledim...
farların camınıda siyah cam mastiği ile kapattım olay tamamdır....

evet iki adet h7 mercek ve kapağı 20 tl ye almıştım ilker bey var sahibinden com adresinden aldım...
direkt olarak hesabına havale bile yapabilirsiniz ben o şekilde aldım güvenilir bir kişidir kendisi...

teşekkür ederim cevabınız için. marka olarak ne peki valeo mu hella mı? Bir de bu mercek kapakları direkt uydu mu farın içine, yoksa kesme biçme gerekti mi onun için de?

farların mercekleri valeo h7 (megane 2 mercekleri ve kapakları) farın içini merceği arkadan yerleştirecek şekilde kestim ve direkt olarak yapıştırdıktan sonra far kapaklarını yapıştırdım

Peki birşey daha sormak istiyorum, h7 ampulleri merceklerin içine nasıl yerleştirdiniz özel bir aparatı var mı? Yoksa yapıştırıcı ile mi yapıştırdınız?

eline sağlık çok şık ve güzel olmuş güle güle kullan

Geri