astra g mi megane 2 mi??

rıza_71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitede yeniyim yardım bekliyorum arkadaslar. 2004 2005 g kasa (njoy, elegance) mı yoksa megane 2 dynamik mi? yakın çevremde kime sorsam her gün fikir değiştiriyorum. bilgisi olan arkadslar yardımcı olursa sevinirim. hangisinin ne (+) ne (-)var

her ıkısı ıle bırer tut at anlarsın bence ben megana bınınce dusecegım dıye korkuyorum

megane problemsiz !! kafan rahat piyasası yüksek...dizeli hele tadından yenmez...şimdi megane değilde başka birşey deseydin yok diyebilirdim ama megane !!.
doluysa çokta keyifli araba...

şimdi işler-güçler izliyorum aynı ağızlan yorum yapayım ....
megane ney laaaaaaaayyynnnn .... :)
bu arada bu konu buradan taşınır uyarayım ...

Son düzenleme:
güzel kıyaslama :)

full megane 2 privilage dan inmiş ve bom boş 1.4 astra g ye binmiş biri olarak bürük harflerle ASTRA G diyorum
EDİT: araba tabiki babamın benim değil :)

astra bir adım önde tabi ki ama hangisi temizse o derim ben...
bekarken ev arkadaşım doktorda 1.5 DCİ extreme megane sedan vardı, çok toktu araba, nokta hatasızdı... sıfır almıştı zaten... o temizlikte bulunursa alınır bence megane 2, ama 1.4 authentiqe vs. uzak durulmalı...

cevap yazan arkadaslar tsk ederm öncelikle, neden bilmiyorum reno ya bi türlü içim ısınmıyo, fiyat olarak ikiside aynı nerdeyse, meganın parçası ucuz opel pahalı fakat opelde kolay kolay arıza vermiyo. kimisi megan mı aman uzak dur diyo, kimisde opeli bosver bakma bile diyor kafamı çok karıştırıyo bu durum :sorry:

Megane ne ya ? Arabamı ... :) Tabiki astra ...

Geri