Astra g mi? Vectra c mi ?

ikisinide kullanmış biri olarak konfor önemliyse vectra c. ama şehir içinde biraz daha seri olsun derseniz astra g. performansta aman aman fark yok. yakıttada çok fark yok 1-3 krş arası değişiyor.bunun dışında yol tutuşu vectra c
konfor vectra c
parçaları daha pahalı :D bunun dışında ellenmemiş hor kullanılmamış bir vectra c astra g'ye 1000 çeker ;)

ikisinide kullanmış biri olarak konfor önemliyse vectra c. ama şehir içinde biraz daha seri olsun derseniz astra g. performansta aman aman fark yok. yakıttada çok fark yok 1-3 krş arası değişiyor.bunun dışında yol tutuşu vectra c
konfor vectra c
parçaları daha pahalı :D bunun dışında ellenmemiş hor kullanılmamış bir vectra c astra g'ye 1000 çeker ;)
yanlışın var 4 ceker :D

neden acaba hep karşılaştırmalar g olarak yapılıyor hep merak etmişimdir
g mi b mi
g mi c mi
g mi h mi gibi mesela :)

yanlışın var 4 ceker :D

valla 2001 astra g elegance vardı. hala en beğendiğim arabaların başında gelir. yazın işe girdikten sonra bir araba alma planım var babama yalvarıyorum olmuşken astra g olsun diye ama parası çok ve kurcalanmamışını bulmak artık çok zor. :) bulursanızda astronomik paralar isteniyor. 2011 ağustosundaydı sanırım sattık 4 2007 şubat ayında 16250 aldık 2011 yılında 17800 verdim. 4 lastik triger yağ bakımı ve ön cam çatlaktı 3 ay sonra muaynesi vardı. acayip kar ettiğimiz bir arabadır kendileri :)
vectra c'yi babam istanbulda bana aldırdı görmedi bile 1 hafta ben kullandım istanbulda. valla ilk aldığım gün opel team sitenin ana sponsorunun dükkanından çıktım bostancı sanayisine giderken minübüs gelince bir an yol sığmayacak sandım ufaktan aynayı çöp konteynırına sürttüm :D salon salamange denilen arabadandır kendisi. acayip konforlu. yola girdinmi gitmem demiyor. kalkışıda iyi ancak kalkarken biraz içiyor yakıtı. zaten aradaki yakıt farkıda bundan kaynaklanıyor. 3.vitesini çok seviyorum dünyayı geziyorum mübarek ne biçim vitesse :D

neden acaba hep karşılaştırmalar g olarak yapılıyor hep merak etmişimdir
g mi b mi
g mi c mi
g mi h mi gibi mesela :)

3G teknolojisini sorgular gibi olmuş :).

Geri