Astra G Orta konsol lcd uygulaması resimli

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan weSti555
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
süper olmuş

ya bu ustaları bulmak lazım fiber ustası ankarada varmıdırki böle ustalar hep istanbulda oluyo

kaclik TFT monitör acaba bilen varmi

Ahhhhhh ahhhhhhhhh
Çok seviyorum böyle şeyleri ama
Of yaaaa Bunlarada benim aklım ermiyo işte :(

harika

harika olmus

opelG' Alıntı:
cok guzel sizde yapa bilirsiniz arkadaslar ben komple söktüm opel den kutu sprey boya aldim kapali alanda kendim boyadim fakat TFT ekran koymadim yani sökmesi cok basit o gövdenin sigara küllük yerini sökün iki taraf dan ince tornavida 4 vida olmali sonra teypi cikarin teyp cikinca orda 2 vida daha olucak sonra lcd ekranin aracin icine dogru cekin gövde cikar ozaman cok basit hemen lcd ekraninin kablolarini sökün tek kablo var temiz ince zimpara yapin ilk kat macun sipreyler var ondan sikin mat olandan sonra ikinci kat boyayi atin ustune en son parlatici siprey sikin iste bu biraz ugras dan sonra basaricaksiniz okadar buyuk bir olay degil sonucta.bu arada gövdeyi söktükten sonra lcd ekranin isigini cikarip elelktirikcicen alicaniz 12w mavi yada ne renk istersenin ampulu takin mavi ekran daha hos duruyor simdiden kolay gelsin....resim cekiyim benim on konsolu yayinlarim da burda nasil yayinlicam onu bilmiyorum.

sitenin girişinde açıklama var resim koymak için bekliyorum mavi nasıl oldu....

Astra'mın zamanında buda hayallerim arasındaydı... hatta bu arabanın ön tampononu bile yaptırmayı düşünüyodummm

Geri