Astra G Sahipleri Buraya

arabalar astra g olunca resimelrde bi hayli hoş oluyo :)

günaydın bu arada beyler bişey sorcam sabah arabamı çalıştırdım çıktım yola işe gelcem bi süre benzinde çalıştı gaza geçmedi sonra gaza geçti araba teklemeye başladı 100 metre falan oldu evden çıkalı araba tekledi falan durdum sol ön tekerin ordan tık tık die ses geliyo motorun sesi ama çok farklı geldi bana sonra araba stop etcekmiş gibi olmaya başladı gaz verdim 2 3 defa düzeldi sonrada gaz almadı gaza basıyorum araba gitmiyo sanki dedim bi ara gerimi dönsem arabayı bıraksam sonra devam ettim yanyola çıkarken yine yaptı aynı şeyi sonra gitti sorun olmadı ama korktum neden olabilir soğuk havalardan olabilirmi?
tekleme hayrı alemet degıl oksıjen sensöru veya ateşleme bobını gıbı ınsallah pıslık kacmıştır bogaza veya enjektöre pıslıgı atmış olabılır anlık eger devamlı yapıyorsa arıza ısıgın yanıyosa thck2 ye baglattır ögren agrızanı belkı lpg beynın kalıbre olacak ;)

ateşleme bobnine toz kaçmıştır dedi bi arkadaş bindi arabay gördü teklemeyi akşamda yaptı ama sürekli yapmıyo bi iki kere yapıyo ilk yola çıktığımda sonra normale dönüyo araba geçen hafta memlekete gitmiştim toza toprağa çok girdim heryeri toz olmuştu arabanın cumarteside felaket yapmur vardı 15 20 cm lik sulara girdik mecburen yolda kalmamak için yarın gazı taktırdığım yere götürcem zaten bakcaklarmış ilk 1000 km den sonra ki bakım onuda söylerim artık.

oo heders resmı varmı astrag nın hazır manıfold yok galıba el yapmasi var pıyasada

Burak, istiyor musun sende
baska headers alicak olan var mi ?

fk_opelastraG_3.jpg

fk_opelastraG_5.jpg

mrb arkadaşlar bişiy sorucam sizlere bilginiz vardır muhakkak bendede astra g 99 model var son bi kaç gündür dikkatimi çok cekti kontagı çevirince marşa basmadan gögüslügün içinden bi ugultu geliyor önceleri normaldi bu fazla ses çıkarmıyodu ama son bi kaç gündür bu ses fazla ugultu yapıyor insanı rahatsız edici marşa basınca ses kesiliyor nedir bu ses arkadaşlar yardımcı olurmusunuz???

Geri