Astra G Sahipleri Buraya

Selam beyler
iyi geceler :D:D
FK yay hakkinda bilgim yok ama tavsiyem yay digilde sari koni amartisorlerden basla :good: illa yay dersen de eibach sona h&r ya da vogtland :rolleyes:

Sarpere katılmakla birlikte,3.5 luk yay az gelir keşke daha alçak olsa dersin,o yüzden sarı koni amortisor artı benimki gibi 6 lık yay müthiş kombine.:D

selam beyler ii geceler zonguldaktayım astramdan uzak yine bi bakınayım dedim benim aracada 6 lık yay olurmu? 205 45 17 lastik var jant var sürtermi die korkuyorum bide orjinale döndüğümde sürtme olurmu?

napcan yayı alcan başına bela dokucen arabayı bence hıç gırışme yaya falan aile bınıyosa :D

selam beyler ii geceler zonguldaktayım astramdan uzak yine bi bakınayım dedim benim aracada 6 lık yay olurmu? 205 45 17 lastik var jant var sürtermi die korkuyorum bide orjinale döndüğümde sürtme olurmu?

Aaa benim memleketime gitmişin ereğliye de uğra:)bende 205 40 17 artı 6 cm yay var kralım kral:D

burak saolasın hemen bulmuşsun :D fiyat nasıl sizce? bunları aldıktan sonra yayda almak lazım mı?

burak saolasın hemen bulmuşsun :D fiyat nasıl sizce? bunları aldıktan sonra yayda almak lazım mı?
gunaydın bursada feci lodos var artık yagmur yagar ınsallah ya gözume uyku gırmedı hem catıyı hem arabayı kollamaktan :(
sende sagol fazla bılgım yok ama orjınal yay takılabılcegını duymuştum orjınal yayla baya etkılı olabılıyomuş performansii :)
spor yayla takarsanda araba ağaç kutugu olur :rolleyes:

iyi aksamlar dilerim opelim ailesinin astra G cileri :D konumuzla ilgili bir sıkıntı olduğunda mümkün olduğunca yardımcı olmak isteriz teşekkür ederim.

Geri