Astra G Sahipleri Buraya

bende 2001 1.7 dti var, bana sorarsan taş gibi araba biz sıfır aldık bakımlarını zamanında yaptırıyoruz şimdiğe kadar hiç bi sorun çıkarmadı gidişi bana göre yeterli yakıtı uygun şehirdışı basmazsan çok az yakıyo eylül 2011de antalya ankara arası km de 18 kuruş yaktı yakın zamanda hiç ölçmedim. 2.0 Dti de güzeldir heralde. :)

evet siz 0 almissiniz o acidan super bi tanidigimizdada vardi 1.7 dti turbosu filan bozulmustu neler olmustu neler :D ancak 2. el almisti her arabaya gelebilir oyle seyler sizinkide masallah iyimis 18 kurus guzel bence gule gule kazasiz belasiz kullanirsiniz ins

evet siz 0 almissiniz o acidan super bi tanidigimizdada vardi 1.7 dti turbosu filan bozulmustu neler olmustu neler :D ancak 2. el almisti her arabaya gelebilir oyle seyler sizinkide masallah iyimis 18 kurus guzel bence gule gule kazasiz belasiz kullanirsiniz ins
maşallah deyelım aman kaza bela gelmesın keyıflı surusler :)
turkiyede bende gormedim be burak abi valla yok dencek kadar azlar sanirsam :)
bende hıc gormedım sankı dıyorum bı kere görmus gıbıyım dıye hatırlıyorum:)
arkadasların 2,0 dtı vectrası var cevemdede var kımı turbo arızası kımı motor yuruyomuyo sanayıden cıkamadıklarını bılırım ısuzu motor cok arıza verıyor bıtık bı aracsa aman uzak olun derım sanayıden cıkamasınız

maşallah deyelım aman kaza bela gelmesın keyıflı surusler :)

bende hıc gormedım sankı dıyorum bı kere görmus gıbıyım dıye hatırlıyorum:)
arkadasların 2,0 dtı vectrası var cevemdede var kımı turbo arızası kımı motor yuruyomuyo sanayıden cıkamadıklarını bılırım ısuzu motor cok arıza verıyor bıtık bı aracsa aman uzak olun derım sanayıden cıkamasınız

peki benzin lpg li leri nasil? yakiti performans artik sirali falan sistemler var okadar dusmez yani fark olusturmaz benzin+lpg dahami mantikli?

benzın + lpg mantıklı fazla sorun cıkarmıyor devamlıda gazla bındınmı araba benzınde yurumuyor arasıra benzınle gezmek lazım

tş.ederim, Allah hepimizi kazadan, beladan korusun. 2.el işi biraz şans işi oluyo gerçekten :)

hem şans hemde dısana aldanıp almıycan cıgerlerı nasıl esas mekanıge bakmak gerek ya ınsanın ocagına ıncır agacı dıker valla :)

Geri