Astra G Sahipleri Buraya

yapınca toplu yaparım :D ama zevki çıkmaz ya öylede sıra sıra daha iyi oluyor :D

Herkeze iyi geceler hayırlı Sahurlar astra G grubu baya bi muhabbet eçılmış benimde maddi durumdan biraz iyi olduğumda hava filresi ve logosuz ön panjur alıcam bide bi sorum olucak arka stoplara ledli stop mu alsam yoksa kırmızı folyomu çeksem bu konda baya düşündüm kırmızı folyo çekersen polisler ceza yazabilir dediler o düşündürdü biraz eskiden kadın çorabı bağlardık ceza yerdik folyoda kesin yersin dediler ledli stoplarda baya pahalı ne yapmam gerekiyor bu arada aynaları önceden sorduğumda karbon kaplatıcaktım reklamcılar sağolsunlar boyayı kaldırırsın dediler bende hoş durması için dama yaptım aynalara bayada güzel durdu eğer yapmak isterseniz reklamcı tanıdığım olduğu için 2 liraya bunları çıkarttım kendin yapıştır dedi ben beceremem falan dedim ama kendim yaptım bunu yapmak çok zor oldu tabi 1.5 2 saatimi aldı ama verdiğim emeğede deydi sonucunda yorumlarınızı bekliyorum...:D

furkn175.jpg

furkn176.jpg

bir de önden bütün bi foto koysaydın sağlı sollu nasıl göründüğüne baksaydık bütün olarak ;)
ama bana fazla sırıtıyo gibi geldi yaa...

banada çok sırıtıyo gibi geldi burak karbon yapsaydın keşke daha gzel dururdu yada hiç dokunmasaydın ;)

Fazla sırıtıyor ama normalinde çok çekici duruyor teşekkürler burak abi ümit abi bugun çekip koyarım az sora gidicem arabaya aksam fazla belli olurmu biliyorum ama olsun :D samet abi karbonu sordum boya ile kaldırırsın dediler ve sana pahalıya patlar dediler bende pek için em vermedi yapmaya karbon daha güzel dururda beyaz arabaya dama güzel olur dediler ileride tavanıda kaplarız çokdada güzel olur dediler bende olur dedim tavanada dokunmak istemiyorum dışında başka bi oynama yapmam sanırım alırsam jant falan alırım 5 kollu krom şimdi sıra hava filtresi ve susturuculu eksoz olucak sanırım ondan sonra bi ses sistemi sora angeller xenonlar tamam işte al sana araba :D:D ;) başka önerilieriniz varsa iyi olur body kit düşünüyorum bu konuda ne dersiniz fiyatlarını pek araştırmadım ama :D

karbon boya çıkartmasa ben komple ön kaputa yapıcamda boya çıkartıyo işte o sorunu var dediklerini yapsan zaten canavar gibi olur araban ben uzun bi süre bıraktım artık yeter bu kadar belki spor yay alırım sonra bırakcam çok fazla borca girdim cumartesi 11 ay borç ödicem arabaya para harcıyamam daha :D

Geri