Astra G Sahipleri Buraya

tampon mükemmel görünüyor dostum.benim gibi orjinalci birini bile yoldan çıkarttı valla.fiyatı nedir tamponun ?

tesekkurler :] cok zor oldu almak.. 790 TL fiyati..
fiyata, cok diyenler Turkiye ye kargolamayan almanya firmalarina baksinlar..
%99 u kar-go-la-mi-yor.

tesekkurler..:]

tampon satma kanka kullan valla :)

kardesim, kismet.. ogrenci adamiz para da lazim oluyor... anzer bali almadin bana :] satiyoruz simdi iste senin yuzunden :]

tesekkurler :] cok zor oldu almak.. 790 TL fiyati..
fiyata, cok diyenler Turkiye ye kargolamayan almanya firmalarina baksinlar..
%99 u kar-go-la-mi-yor.

tesekkurler..:]

kardesim, kismet.. ogrenci adamiz para da lazim oluyor... anzer bali almadin bana :] satiyoruz simdi iste senin yuzunden :]
hahahah ayıpsın ya parayı bulıyım nedemek alırım kestane şekerı yollasam olmazmı :D

merhaba arkadaslar benim bir sorum olacak ben almanyadan yaziyorum bende astra g 2.0 dti konbi il aldigim da arabayi trafik isiklarina yaklasirken yavaslarken motor isigi ni yakiyordu sonra tekrar hareket edince biraz gittikten sonra sönüyordu tamir haneye götürdum egr ventil dedi degistirdim ama hic bir degisiklik olmadi sonra arbayi kapattirdim tekrar 4 aysonra catirdim simdide aynisorun devam ediyor ama simdide otabanda gideriken 150 160 ile motor isigini yakiyor gaz yemiyor cekisten düsüyor basindan böle bir olay gecen arkadas varsa bana yardim ci olabilirmi degilse arabayi yakacagim :))))(

hoşgeldınız keyıflı forumlar sarper mikail abıye yardımcı ol bı zahmet :D

krank sensorunde de olabilir.. Tech 2 ye bagladiniz mi araci ? hangi hata kodlarini veriyor ?

bu arada opc tampon icin son 1 hafta!!
satilmazsa araca takicam

7f63w.jpg

Ne zamandır arıyorduk sonunda bugün cd modelinden bulup aldık aracı :)

122binde boyası, değişeni yok 19.500'e ve 0 masraf ile aldım aracı en yakın zamanda resimde koyucam :)

Geri