Astra G Sahipleri Buraya

ya en son 60lik koyduu ondan sobra 4kere daha degistirdi bnim.isim cikti benim aklimda 60lik kalmis belkide farklidir ogrenirim ama tork kaybi olmadi eminim cunku araba boyle bir rahatladi yokuslarda arac dolu olmasina ragmen eskisi gibi tikanma yada vites attigimda daha cabuk toparliyor

hayırlı olsun kardeşim cezasiz suruşler :) manifold yapsaydın daha ıyı olurdu :)

hayırlı olsun kardeşim cezasiz suruşler :) manifold yapsaydın daha ıyı olurdu :)

oda olcak sanırım bu gıdısle arabayı satıcam dıyorum ama halaa ustune bırseyler ekleyıpp ugrasıyorum sevıyorum gercekten aracımı ses vıdeosunu en yakın zamanda koyarım arkadaslar :)

ıyı gunler 2001 astra cd aldım otomatık bır sorum olucak arac d konumunda ıken frene bastıgımda kendını otomat olarak bosa alıyormu yoksa her durdugumda aracı bos konumuna manuel olarak mı alıyoruz

Son düzenleme:
ıyı gunler 2001 astra cd aldım otomatık bır sorum olucak arac d konumunda ıken frene bastıgımda kendını otomat olarak bosa alıyormu yoksa her durdugumda aracı bos konumuna manuel olarak mı alıyoruz

normalde ısıklarda fln durdugunuzda rolantıdeyken kendısı bosa alır aracı tıtretmesınden anlarsınız zaten ama konum olarak N ye almaz sızın almanız gerekır

iyi günler sevgili arkadaşlar ne zamandrı bakamıyorum buralara iyisiniz inşallah :) bir sorum olacak orjinal sis farlarını çıkarıp yerine yuvarlak sis farı takmak istiyorum ve iki sorum var ? montajda sıkıntı olur mu çünkü bi arkadaş takmıştı forumda sadece ampülün olduğu yeri kesip öyle yapmış montajını bizim zaten sis farı oluğu için komple kesik orası montajda sıkıntı yaratır mı ? diğer sorum da astra g için yuvarlak sis farını nerden bulabilirim :)

iyi günler sevgili arkadaşlar ne zamandrı bakamıyorum buralara iyisiniz inşallah :) bir sorum olacak orjinal sis farlarını çıkarıp yerine yuvarlak sis farı takmak istiyorum ve iki sorum var ? montajda sıkıntı olur mu çünkü bi arkadaş takmıştı forumda sadece ampülün olduğu yeri kesip öyle yapmış montajını bizim zaten sis farı oluğu için komple kesik orası montajda sıkıntı yaratır mı ? diğer sorum da astra g için yuvarlak sis farını nerden bulabilirim :)

ben takmıştım sonrada samete sattım. evet sıkıntı olur. yanlardan vidalıyorsun çünkü. ancak dersenki ben çelik macunu ile düzgün işçilik yaparak arkadan yapıştırırım o zaman belki olur.

Geri