Astra G Sahipleri Buraya

bırakın şimdi günaydın tünaydın muhabbetlerini istanbulu yağmur aldı götürüyo :D burda yağış var kardeşim sizin kartalda durumlar nasıl?

kartalda bişi yok daha yağmış ama durmuş benm kalkıtığımda şimdi viaporta gidiyorum inş. yağmaz çok fazla yoksa sırıl sıklam olurum orda :D

hayırlı iftarlar arkadaşlar arabama nazar değdi viaporta çıktım bugün bişielr alcaktım aldım indim otoparka arabayı çalıştırdım camlar pisti suyla silecekleri çalıştırdım su attı silecekler kıpırdamadı tıktıktık die bi ses geldi hafiftende sonrada benzin ışığı ve el freni ışığı yanıp sönmeye başladı gösterge ışıkları yanmıyor dörtlüler sinyaller yanmıyo kilometre hız falan göstergelerin hiç biri çalışmıyo hararet ortada kalmış duruyo devir saati 1 ile 2 arasında duruyo hızda en başta değilde biras ilerde yani 5km de falan duruyo ne olabilir acaba bi bilgisi olan varmı?

kardeşim geçmiiş olsun yağmurdan dolayı olabilir elektirkciye bi git biz ne desek yalan olur...

ben maça kaçtım forever fenerbahçeee

ben burdayım cartingden geliyom çok fena gaza geldim arabada sorun olmasa bi cadde yapıcam :D

saolasın kardeşim valla korkuyom bişi olcak die gitcem müsait bi zamanda

Geri