astra g sis farı,spoiler,xenon yaptırıcam

Osman Çetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba aracım beyaz 2000 astra g sedan gl modeli.Aracıma sis farı xenon far spoiler yapmak istiyorum önerileriniz nelerdir?Ucuza nerede yaptırabilirm göztepe sanayide bostancı sanayi de yakın bana.İlk öncelik spoiler yaptırabilceğim bi yer önerebilir misiniz?Bu arada astra lara uygun xenon önerilerinizi bekliyorum.

ben xenon taktırmaya gittiğimde duyu kesmeden takılmaz dediğinden vazgeçtim.

merhaba arkadaşım bendede 99 g kasa hb astra var bende farları xenon yaptırıcam ve sis olmadıgı içinde çıkma sis farı aldım ve xenon aldım ama şimdi 10 gün sonra vize ye giricem tamircim vizeden sonra yapalım dedi kısacası maliyeti şöle

sis farı çifti çıkma 35 tl
xenon h3 8000k 130 tl
xenon fariçin h7 6000k 120 tl
artı işçilik 50 tl
toplam 335 gibi bi maliyeti var bilginize

merhaba arkadaşım bendede 99 g kasa hb astra var bende farları xenon yaptırıcam ve sis olmadıgı içinde çıkma sis farı aldım ve xenon aldım ama şimdi 10 gün sonra vize ye giricem tamircim vizeden sonra yapalım dedi kısacası maliyeti şöle

xenon h3 8000k 130 tl
artı işçilik 50 tl
bilgiler için teşekkürler

xenon h3 8000k 130 tl
artı işçilik 50 tl
abi izmirde nerden buldun acaba sisleriii:S:SS

ben kendi arkadaşımdan aldım ama çıkmacılardan temin edebilirsin çınarlıda 2 san sit. de bulabilirsin

Geri