astra gsi megane 2,0 coupe

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan elpadre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar yanlış anlaşılmasın 1993 senesinde ki yaşım 42 ilk çıktığında sıfır km vectra a gt almıştım. Bu nedenle şimdiki arkadaşlar o araçların sıfır halinin ne olduğunu pek bilmezler. inanın geçilmesi zor bir araçtır sfi bugün tireye giderken biraz sürat yaptım
250 km ki benim araç en son baskı disk yaptırdıktan sonra şu anda gayet iyi durumda sol şeritte yine geçen olmadı bir de o araçların sıfır km olduğunu düşünün bu araç ne astraya benzer ne de b kasa 2000 motor vectraya izmirde olan arkadaşlar varsa bu aracın ne kadar iyi olduğuna bakabilirler tebrik ederim reno zaten çok hafif bir araçtır sfi yanında [/

evet bende vectra a gt hastasıyım ılk sahıbı bızdık 93 model dı arac ankara ıstanbul rasında sureklı gıdıp gelıyordu hıc motor yapılmadı 540 bınde elıme gecırdım arabayı sonra bı egsoz bı flıtre baktım top speed de tayyarıı gecıyor ne odlugunu anlamadık once sonra bır arkadasımla denedık s 2000 vardı sen son suratın 273 km dedı bızde sasırdık ama bugune kadar kulladıgım en dengeleı araclardandı ve bu drag olayından sonra tekırdaga gıttım demırkoydu galıba gıttıgım yer durduk hemen bırı cıktı denıyelım falan dedı baktım vectra a gt dedım bu benı gecer dedım denemelerımız sonucunda ıyı yuruyordu arac onuda eledık sonra polıs geldı :D arabaya arkadan dıkat ettım benım eskıden yakın olan arkadaısmın arabası cıktı araba cok temız falan dedı ben basına gelenlerıı anlatınca rabanın yılıldı cocuk saglık olsun her neyse ben vıdeolarla ugrasıyrum bır tanesı geldıı oncelıkle onu eklıcemm saygılar tebrıklerınızden dolayı cok tesekkur ederım

hala vıdeolarla ugrasıyurm mp 4 zor oluyor gec yukluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri