Astra GSI SFI,Golf Mk3 GTI,Peugeot 206 GTI

Astra GSI(SFI)mı,Golf Mk3 GTI'mı,Peugeot 206 GTI'mı?

• Kullanılan toplam oy
    67
  • Anket kapatılmış .

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
206 gti de sadece headers var ve 200 nm tork üretmesine sebep oluyor.
Bu durumda 196 nm lik astra gsi dan daha fazla torka ve daha düşük bir agırlıga sahip.
bunu göz önüne almakta fayda var

www.supersprint.com 206 gti ye bakınız..

MaviGsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
206 gti de sadece headers var ve 200 nm tork üretmesine sebep oluyor.
Bu durumda 196 nm lik astra gsi dan daha fazla torka ve daha düşük bir agırlıga sahip.
bunu göz önüne almakta fayda var

evet kağanın arabasında headers çok ama çok farkediyo zaten 99 gtilar üst modellerine göre hep iyi giderki kağanın arabada ufak tefek ayarlarda var. kullandığım bir araç olduğu için Gani ve diğer astra karşısında Kağanın gti geçer diorum :D (Gani fena kızacak) ama stock arabalardan bahsedersek tabikide sfı gsi....

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
206 gti ları palio sporting bile yiyor lisetede yeri yok :)

106 gti 306 gti başka bir olay

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar tartışmasız diyorumki sfı eğer 200 km hızlarda golf gtı a 5 boy vermezse arabamın anahtarını bırakıcam hadiiiiiiiii görelim ganii

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba dıyorsan evo dan şaşmayacaksın.

arkadaşım evo güzel bi araç ama konuyla ne alakası var :eek: o kadar güveniyosan evolara gel burda evoları ne hale sokuyorum gör.:good:

freegane

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar tartışmasız diyorumki sfı eğer 200 km hızlarda golf gtı a 5 boy vermezse arabamın anahtarını bırakıcam hadiiiiiiiii görelim ganii

5 boymuş:kop: kanka sen bu mesajı yazarken yanındaydım biliyorsun o an cevap yazamadım ama sende biliyorsun yüklü dedikleri AK bile vites kaçırdığım halde ayırmadı beni:) Golf'ümü hafife alma...:hıh:

freegane

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım evo güzel bi araç ama konuyla ne alakası var :eek: o kadar güveniyosan evolara gel burda evoları ne hale sokuyorum gör.:good:

rakip kokusumu alıyorum yoksa... yok yok kanka bu yanık kokusu :kop: japoncuları gaza getiriyonuz böle ondan sonra adamların pistonlarını egzoslarından çıkartıyoruz,yapma böle kanka adamlar o kadar para harcıyor onlara acımıyorsan harcanan paralara acı. yazık yazık milli servet :cry: