Astra GTC 2.0 T Sport

ya bende pek sevmıyorum ama guc ve o fıyat dersen dıe dedım bu artactan bın kat daha ıyıdır bence bı kac tane daha var orda yada corsa gsı dusunmezmısın onlarda guzel bak

evet butçem bu konuda sınırlı 30k ya kadar çıkabilirim diye tahmın ediyorum , ki önumuzdeki hafta buca heykel kristal düğün salonunda evleniyorum buyur gel, çok memnun olurum.

Düğün: 29.06.2013 Cumartesi saat 20:00
Kristal Düğün Salonu 81 Sok. no:2 Buca / İZMİR

buralara ( gtc ye ) gelinceye kadar birçok araçlara baktım. kimse yanlış anlamasın ama o tarz araçlar biraz serseri arabası sıfatı taşıdıgından pek yanasmak istemiyorum. dolayısıyla evlendikten sonrada daha oturaklı bir araç ve ayagımın altında da güç olsun istiyorum.
pazardan da ayakkabı t-shirt almıyoruz. dunyanın parasını vericez. benım için en öncelikli seçenek mutlu olabileceğim bir araçı kullanmak.
gtc lerde sunroof olmadıgından tum dizayner'ları kılıçtan geçiriyorum. panaromik cam tavan biraz eblek duruyor açıkcası sevemedim. ama aracı o kadar sevdimki ona bile razıyım :D

nasip kısmet , inş. güzel düzgün bir gtc bulabilrim. sabırsızlanıyorum ama acele etmicem.

corsa diyince bu da ilginc olmus aslında :dil:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-corsa-d-opc-sport-127885659/detay/

Son düzenleme:
hayırlısı olsun :) yakıyosun başını yanı kararlısın :)
cok t.ederım cagırdıgın ıcın ama su anda ızmırde degılım yoksa bende bucada oturuyorum yakın gelırdım..
bu corsa buyuk ıhtımal van dan cevırme evet ılgınc bıseyler denemıs bencede :)
usta bu astraların h kasalarının 4 kapı turboları var onlardan baktın mı hıc malum evlenınce kalabalık olucaksın cocukta oldumu sıkıntı yaşama derım bı onlarada bak ıstersen onlarda sunroofta olmalı hatta

opel arabasını almadan iyi baktırmak gerekir :) toyo gibi değildir :P toyota forumunda görmüştüm sizi inşallah gönlünüze göre bir araba bulursunuz :) STI 'dı sanırım nickiniz :D

Geri