Astra GTC arkadaki nikelaj şerit yerine ne yapılabilir?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gtcsmile
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
en guzelı cıft taraflı bant yap 3m bulursan 3m yoksa yesıl renklı var aksesuarcılarda satılıyor uc kısımlarınada cok az sılıkon sur derım kolay kolay cıkmasın cıkartırkende zarar vermesın

gercekten güzel olmuşş.. konu ile alakalı degil ama bu gtc lerin arka tamponları cok hosuma gidiyor egzozla sahane duruyor. acaba bu tampondan alsam benim araca takılırmı.uyumlumudur ?

Tesekkur ederim. Hiç bilmiyorum tampon konusunu.

o zaman sadece kapı kolları kırmızı olsun dıyorum :)

Pek isinamiyorum bu fikre :)

güzel olmuş bence hiç elleme... bu arada konuyla alakası yok ama far kaşlarını neyle yapıştırdın? 1 aydır rafta yatıyor benimkiler neyle yapıştırsam diyorum karar veremiyorum...

Tesekkurler. Aldigimda o sekildeydi. Nasil yaptiysa gercekten guzel is cikarmis. 2 yildir hic probem olmadi.

en guzelı cıft taraflı bant yap 3m bulursan 3m yoksa yesıl renklı var aksesuarcılarda satılıyor uc kısımlarınada cok az sılıkon sur derım kolay kolay cıkmasın cıkartırkende zarar vermesın

Anlamadim. Kapi kollari mi yesil? :)

yok usta o yesıl dedıgım cıft taraflı bant arkads sormus ya kapı kolları onun ıcın soylemıstım :) sende benı ıyı apachı yaptın haa :) arka kırmızı kapı kolları yesıll :) :)
sonucta karar senın kapı kolları ıcın kırmızı ıstemezsen sen bılırsın :=) ama arkadakı kırmızı kaplama 10 numara olmus sakın sokme derım...

opc tampon yaptırmayı dusundun mu hıc araca ? cok sekil duruyo...

500 tl ye karbon fıber ler var bence mantıklı tabı sonucta cep sızın o ayrı :)

Karbon fiber ayrı malzeme , fiber ayrı malzeme. Karbon fiber tamponu 500 e bulamazsınız. Ama klasik fiber tamponu o fiyatlara belk bulabilirsiniz.

Bu arada eğer araç astra h HB ise GTC nin ön ve arka tamponu birebir uyuyor.

Konuyu okuduğum da aklımdaki renk oydu :)

Karbon fiber ayrı malzeme , fiber ayrı malzeme. Karbon fiber tamponu 500 e bulamazsınız. Ama klasik fiber tamponu o fiyatlara belk bulabilirsiniz.

Bu arada eğer araç astra h HB ise GTC nin ön ve arka tamponu birebir uyuyor.

GTC ile Astra HB ön tamponları ön panjur ile birlikte değişecekse birbirine uyar, GTC daha sivri burunludur.
GTC ile Astra HB arka tamponları uymaz. Bagaj nikelajın altında kalan kısım GTC de v Şeklindedir. ayrıca tampon yanakları daha şişkindir.

Geri