Astra H (2004-2010) İçin Paspas (kışlık) Önerisi...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan astra33
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben 3D havuzlu paspas aldım çok memnunum.birebir kesim ve çıtçıtlı.
Omsatuning diye aratın netten bulursunuz telefonunu. kargoyla gönderiyolar.

Ben 3D havuzlu paspas aldım çok memnunum.birebir kesim ve çıtçıtlı.
Omsatuning diye aratın netten bulursunuz telefonunu. kargoyla gönderiyolar.

Google a omsatuning yazdım ilk çıkam linke baktım orda bulamadım siz bana direk linki verirmisiniz acaba birde eğer imkanınız varsa bi resim çekip koyarmısınız yada özelden gönderirseniz sevinirim nasıl durduğunu çok merak ettim.

Bugün ben Metrodan 35 liraya aldım 5 parça ve kalitesi güzel fiyatı indirimdeydi zaten.
Yarın birgün deniycem nasıl olucak bakalım.

Eğer sizin paspaslar daha güzel gelirse gözüme iade ederim bunları onlardan alırım... ;)

Google a omsatuning yazdım ilk çıkam linke baktım orda bulamadım siz bana direk linki verirmisiniz acaba birde eğer imkanınız varsa bi resim çekip koyarmısınız yada özelden gönderirseniz sevinirim nasıl durduğunu çok merak ettim.

Bugün ben Metrodan 35 liraya aldım 5 parça ve kalitesi güzel fiyatı indirimdeydi zaten.
Yarın birgün deniycem nasıl olucak bakalım.

Eğer sizin paspaslar daha güzel gelirse gözüme iade ederim bunları onlardan alırım... ;)
Benim aracın resimlerini çekmiştim, sanırım bu resimlerden anlayabilirsin. Yalznı fiyatı 120 TL.

Ekli dosyalar

• DSC06346.webp
    DSC06346.webp
    35.4 KB · Görüntüleme: 35
  • DSC06348.webp
    DSC06348.webp
    44.1 KB · Görüntüleme: 35
Güzelmiş gerçekten ama şaf üstünü biraz daha güzel yapsalarmış keşke 120 lira az bi mevla değil... Ben bu senelik bunlardan alamıycam :(

Dün metrodan aldıklarımın resimlerini çekip atarım buraya. 2-3 saate kadar yağmur kaydırıcı uygulıycam o zaman yerleştiririm artık..

Evet almış olduğum paspaslar bunlar. Dün yerleştirdim çok ama çok güzel oturdu arkalar için 2 küçük ayarlama yaparsanız daha iyi oluyor fakat kestiğinix yerler hiç belli olmuyor önler içinse debriyajı ayarlarsanız tamadır ;)

scaled.php

scaled.php

Geri