Astra H alternatif ön ek

adas bence siyah astradaki daha guzelmis ozellikle egsozlar cok guzel olmus. stoplar da seninkilerle ayni ;) sende takarsan aynisi olur bu arabanin :)

valla adaş hedefim o zaten ilk fotodaki eki alıp siyah astradakine benzetmek bi kaç işlemle ama acaba başarabilirlermi diye düşünüyorum egzos çıkışlarınıda ondan ellemedim daha bakalım.sence ilk resimdeki eki benzetebilirlermi ona fiberciler?

yaparim ama arac birakmaniz gerek bir kac gnlügüne bana model cikartmam gerek

yani sıfırdan bi kalıp çıkarıcaksınız sanırım ilk resimdeki hazır ekin bu hala dönüştürülebilme ihtimali yokmu malum ben istanbulda değilim ve gelme ihtimalimde hiç yok otarafa ama belki eki görüp beğenen arkadaşlar bırakır aracını böylece yeni bi kalıba sahip oluruz bende alırım ozaman:D

burak vectranın eki bizim araca gitmez kalıba baktım herşey ön tampona uygun yapılmış

bizim ekimiz aşağıda bunu yapsa mustafa bize bütün herkes ön ekini söktürür bunu takar daha yapan görmedim fibercilerden..çpk konuştuk bu eki forumda

hayırlı işler mustafa

Irmscher_Opel_Astra_H_GTC_(2005).jpg

tamam abi bunu yaptıralım ozaman bende varım hiç farketmez bu arada sahibinden.comda bi opc tampon ilanı var komple orjinal sis panjur herşeyiyle 1000tl demiş pazarlıksız isteyen varsa değerlendirsin derim bunun dışında bana bu ön ek ve arkaya benim paylaştığım resimdeki arka ek, panjurumda var zaten yanlarada ayarlarız oldu da bitti maşallah olur:D:D

valla metin abinin dedigi ek olursa bende alırım yeterki mustafa abi yapsın :D

Yok ugur odeil bu baska biri orjinal plastik satiyor kendii aracindakini.

Geri