astra h arka koltuk sökülmesi nasıl olur?

derincece

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bir abim yeni aldığı polonun arka koltuk döşemesini temizlemek için koltuğu söktüğünü ve koltuk döşemesinide tutan yaylardan kurtarıp makinada yıkadığını ve sonuçtan çok memnun kaldığını anlattı. bende arka koltuk lekelerinden mzdaribim. bende dedemek istiyorum ama çekiniyorum. benzer bir şekilde koltuk döşemesini yıkayanınınz var mı? koltuğu nasıl sökebilirim? aydınlatırsanız sevinirim.:)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz sakat bir iş.Öncelikle döşemenin kumaş kısmını sökmek epey uğraştırıcı.Söküp makinede yıkadıktan sonra renginin atması,ölçülerinin küçülmesi veya büyümesi gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.En güzeli aracın üzerindeyken makineyle yıkamak.

kamil88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bir abim yeni aldığı polonun arka koltuk döşemesini temizlemek için koltuğu söktüğünü ve koltuk döşemesinide tutan yaylardan kurtarıp makinada yıkadığını ve sonuçtan çok memnun kaldığını anlattı. bende arka koltuk lekelerinden mzdaribim. bende dedemek istiyorum ama çekiniyorum. benzer bir şekilde koltuk döşemesini yıkayanınınz var mı? koltuğu nasıl sökebilirim? aydınlatırsanız sevinirim.:)
çok zor yani teknik isteyen bir iş.oto döşemeci yaşlı bir adam iki dakkada söküp taktı nasıl söktüğünü gördüğüm halde yine sökemedim

PrestiJ_o7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede sökmeden bi şekilde temizleyin