astra h bagaja bass kutusu yapımı yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracımın bagajını resimdeki gibi yapmak istiyorum ama nasıl yaparım nerde yaptırırım bana kaça mal olur hiç bir bilgim yok.bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim.

benim bi arkadaşasın aracında 3-4 milyarlık tesisat vardı sponsoru falan vardı :D arabayı sattı daha sonra bu tip astra H bagaja cuk diye oturan adı herneyse vardı bana dedi sana satıyım diye :D iddallı degilim aile arabası bizim ki diyip red etmiştim.. ama duruyormu bilmem bayağı oldu..

bagajdaki dizayn ahşap üstü kaplama gibi görünüyor.maliyeti malzeme olarak çok tutmaz.
polyester bagajlara 400-500 tl fiyat istiyorlar.
iyi bir usta bulursan bu resimdeki dizaynı 200-250 tl gibi fiyatlara yaptırabilirsin.ama en önemli konu iyi bir usta bulmak.
punto için bu boyda daha az detaylı bir kutuyu 70 tlye yaptırmıştık.

Serdar yaptırmakta kararlıysan resmin çıktısını falan al, gidelim seninle bizim ustaya.Yapar o.

hüseyin sen sorsana bi arkadasına duruyorsa ben ilgilenebilirim :)

tamam adnan ben birazdan fotonun cıktısını alırım senin ustaya gideriz.bu arada usta nerde.bide benim arac istanbul dısında bu aksam gelcek istanbula anca yarından sora gidebiliriz adnan :)

Bende polyester komple bagaj kapalı. Bu şekilde bagajı kapıcaksan tavsiyem arka stoplara ulaşabiliceğin şekilde kapak yapman. Ben bu durumdan madurum yaklaşık 1 senedir stop ampulunu değiştiremiyorum :sorry:

hüseyin sen sorsana bi arkadasına duruyorsa ben ilgilenebilirim :)

tamam adnan ben birazdan fotonun cıktısını alırım senin ustaya gideriz.bu arada usta nerde.bide benim arac istanbul dısında bu aksam gelcek istanbula anca yarından sora gidebiliriz adnan :)

Yarın autokingden randevu aldıktan sonra hallederiz o zaman;)

Bende polyester komple bagaj kapalı. Bu şekilde bagajı kapıcaksan tavsiyem arka stoplara ulaşabiliceğin şekilde kapak yapman. Ben bu durumdan madurum yaklaşık 1 senedir stop ampulunu değiştiremiyorum :sorry:
vay astrolaji he :) sen 16 h 5514 tanırsın o zaman :D
arka bagajının fotosunu koyarmısın en azından bi fikir olur

b.evlerde güven pandizot var onlar bu işi yaparlar ancak 300-500 den aşağı tutmaz gemici elektronikte bu şekilde yapabilir ancak şekilli olacağından dolayı biraz tuzlu çıkabilir benim sadece kabine bile 200 küsur lira para vermiştim geçen sene ş.evlerde

5514 ergün samimi arkadaşımdır :D Astroloji değil *astraloji*:D

Bu foto var pek belirgin değil, yeni foto çekince eklerim...

attachaaaaaa.jpg

Geri