astra h bagaja bass kutusu yapımı yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
5514 ergün samimi arkadaşımdır :D Astroloji değil *astraloji*:D

Bu foto var pek belirgin değil, yeni foto çekince eklerim...

attachaaaaaa.jpg
işin ıcınde ergun varsa tamamdır skoda fabiası dehset bırsey :D:D

ergüne bilecikten serdar de tanır.kısmetse 26snda gelcem görüsürüz işallah işallah orda.ya 300 500 arası fiyat veremem ama 200 250 arası bişey verebilirim.cunku double siparişide verdim iyice kasar beni fazlası olursa

Görüşürüs tabi yha bi ara org.da yapıcaz inş. Double hangi marka sipariş ettin?

daha karar veremedim hangi marka olucagına ama 800 850 arası nakitim var ona göre sıfır güzel bişey ayarlıcak ergün.ergüne güvenirim kısmetse ayın 26sında geliyorum double taktırmaya.görüselim seninle kardeşim tanısmısta oluruz hem

ergün halleder o işi :) tamamdır kardeşim görüşmek üzere...

arkadaslar aracımın bagajını resimdeki gibi yapmak istiyorum ama nasıl yaparım nerde yaptırırım bana kaça mal olur hiç bir bilgim yok.bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim.

kardeş benim teyzeoğlu yapıyo bu işte çok iyidir kendisi sitesinden bak istersen işin görülsün www.emkpandizot.com

ooo senin teyze ogluysa artık bize bi indirimde yapar o zaman :D

yeğenin onur gönderdi de gerekli ilgiyi gösterir sana ama komisyon alırım bende :D işin şakası tabi ama memnun kalacağına eminim şuanda sitesinde problem var resimler büyümüyo. bence git kendisi ile görüş birebir fiyattada zaten yardımcı olur merak etme.. tabi karar senin

Son düzenleme:
Geri