astra h bardak tutucu örneği

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. bildiğiniz üzere astra h da bardak koyucak yer yok. youtube da şöyle bir uygulama buldum.
https://www.youtube.com/watch?v=5qzxo_KnFgI

bunun benzerini yapmayı düşünüyorum.aliexpress / ebay gibi sitelerde bu tarz bir malzeme gören olursa paylaşırsa sevinirim...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Vay on numara bende de bardak tutucu yok bacak arama bardak kıstırmaktan imanım gevriyor. Konunun takibindeyim.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay on numara bende de bardak tutucu yok bacak arama bardak kıstırmaktan imanım gevriyor. Konunun takibindeyim.

aynen abi uzun yolda bi keyif yapayım diyorum arabada bişey içeceğim zaman şekilden şekile giriyorum dökülmesin diye :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
aynen abi uzun yolda bi keyif yapayım diyorum arabada bişey içeceğim zaman şekilden şekile giriyorum dökülmesin diye :D

Aynen ya sorma geçen Gerede'den geliyorum buz gibi bir kola aldım yarısını içtim yarısını da paspas içti :D Ya adamlara hayret ediyorum milyarlık arabalar yapıyorlar ağzını yediğimin bir bardak yeri koymuyorlar... nasıl bir kafa yapısı varsa ben çözemedim gitti.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen ya sorma geçen Gerede'den geliyorum buz gibi bir kola aldım yarısını içtim yarısını da paspas içti :D Ya adamlara hayret ediyorum milyarlık arabalar yapıyorlar ağzını yediğimin bir bardak yeri koymuyorlar... nasıl bir kafa yapısı varsa ben çözemedim gitti.

hadi eski araçlarda yoktu.astra h a koymayan zihniyeti anlamıyorum...