astra h bluethooth projesi

attila24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir sitede arkadaşın yapdıgını referans kullanarak bende kendime yaptım
Öncelikle hopörlürü çıkarıp jakı lehimedim sonra denedim ses az geliyordu bende eski bir cep telefonunun mikrofonunu sokerek eskisinin yerine takttım.sonuç:
DSCF0521.jpg

DSCF0522.jpg

DSCF0523.jpg

DSCF0524.jpg

DSCF0525.jpg

silikonlar mikrofon buyuk geldiği için oldu.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Helal olsun diyorum.
Başkada bişey demiyorum.
Bizi bize biraksalar dünyaya ne alternatifler sunacağiz ama. Bizim zekamizin bu kadar kuvvetli olduğunu bildikleri için bizi rahat birakmiyorlar. Yoksa neler yapariz nelerrr

elinize kolunuza sağlik

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yapmıştım bu projeyi ve yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Orjinalin yerini tutmuyor. Aldığım blutoth kulaklıkta 28 liraydı. Konuşma yapmak için ideal ama müzik vs dinlenmiyor ses kalitesi kötü ve de direksiyondan arama yapılamıyor haliyle. Pek kullanışlı sayılmaz.

attila24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yapmıştım bu projeyi ve yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Orjinalin yerini tutmuyor. Aldığım blutoth kulaklıkta 28 liraydı. Konuşma yapmak için ideal ama müzik vs dinlenmiyor ses kalitesi kötü ve de direksiyondan arama yapılamıyor haliyle. Pek kullanışlı sayılmaz.
aslında aracın garantisi olmasa direksiyondan kumandada olur direksiyonun altındaki kablolar buton kısmına lehimlenir boylece direksiyon kullanılabilir hoporlorde ağıza yakın bir yere kabloyla alınabilir son sorunda şarj oda çakmaktan alınabılır ama iste garanti sorun:)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elinize sağlık şarj durumunu nasıl ayarlıyorsunuz acaba kulaklığın şarjı 3-4 saat gider gibi

german24

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
aynen bende yaptım, ama ses kalitesi çok düşük, o yüzden kullanmıyorum.