astra h body kit yardım...

musluk85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda bazı arkadaşlar aracın orjinalliğini bozmadan çok güzel body kit yaptırmışlar.Acaba ön-arka ve yanlara sadece tampon altlarına body kit yaptırsam kaça patlar?Hazır araç servisteyken yaptırayım..Bu arada camlara film çektircektim ama arkadaşlar vazgeçirdi ceza yersin diye.Bu cam filmleri hakkında yardımcı olursanız sevinirim..

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam filmi sürücünün yüzünün görünmesi istendiğinden yasak..ama kimse sallamıyo yasağı bende dahil..eğer illaki cezadan korkuosan ön camlar haric dier camları film yaptırabilirsin..istersende ön camlarada yaptır polisi gördünmü indirirsin camları olur biter...yaptır cam filmi zararı yok...body kit içinde maslak sanayiyi bi dolaş..ya reklam yapmak gibi olmasın ama özellikle tuning garage a bi bak..en uygun fiyatı orda bulursun..bu arada firmayla en ufak alakam yok sakın yanlış anlamayın....

DoGuKaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardes Yenİ Konu Acmayayim Dedİm Hazir Varken Bende Cam Fİlmİ DÜsÜnÜyom Ama Cezasi Muayene Felan Gozumu Korkutuyo Yardimci Olursaniz Sevİnİrİm

mustafastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc line bodykiti tavsiye ederim. yanlız serviste fiyatı 2000 ytl civarıydı

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
film bende bugun çektirdim... bütün her yeri 1 numara yaptırırsan hiç sorun olmaz bence..