astra h easytronic vites arızası

tlgdyrn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar, aracımın easytronic şanzımanında bir problem var. vites sürekli otomatikte manuel kullanıma geçmiyor ve yüksek devirlerde vites değiştiriyor. birde motor arıza ışığı yanıyor. yardımcı olursanız sevinirim...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
hadi neredesiniz eazyler arıza vermiyor diyenler:)) bu arada sizede geçmiş olsun benm bi bilgim yok konu hakkında malesef..

Triajans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.triajans.com
Merhaba

slm arkadaşlar, aracımın easytronic şanzımanında bir problem var. vites sürekli otomatikte manuel kullanıma geçmiyor ve yüksek devirlerde vites değiştiriyor. birde motor arıza ışığı yanıyor. yardımcı olursanız sevinirim...

Motor arıza ışığı yanıyor diyorsun zaten başlı başına servise gitme nedeni bu hiç ihmal etme en kısa yoldan servise git çok daha büyük bir soruna yol açmadan vitesede bakarlar sanırım yeni yazılım gelmiş belki yazılımı deyiştirirler benim vitestede A1 de bazen takılma problemi oluyor yani 2000 devirde 2 ye geçmesi lazımken 3100 devirde geçiyor ama bazen o yüzden ben servise gitmeyi erteliyorum işlerim sebebiyle ama sen ihmal etme motor arıza ışığı ciddi sorun

johndone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı şey bendede oluyor, A1 de iken 3000 devirlerde vites değişiyor ancak buna sorun diyemeyiz. vites değişimini otomatik beyin motorun sıcaklığına ve yolun eğimine göre yapıyor. soğuk günlerde arabayı ilk kareket ettirirken 3000 devri aşınca vites değişiyor.bunun yanısıra yolda biraz ğim var ise aynı şeyle karşılaşabiliyoruz.

E

ELS34

Bilgi Girilmemiş
slm arkadaslari,bende aracımı manuel kullanırken yüksek devirlerde bi anda devrini düşürüyo ve arıza ışıgı yanıo..ya ayar oldm tam uzuycam pat die sarsıo araba kendini ve bidaha gaz yemio...bunun nedeni ne olabilr yardımcı olursanız çok süper olar.. :/