Astra H Elektrikli Kapanan Ayna Bitti Sonunda

tebrikler şükrü.... ayrıntıları bekliyoruz....sayende belki bizde istanbulda gerçekleştiririz.

Hayırlı olsun Şükrü, güle güle kullan. Bu arada bende şuan Ünye deyim. Yarın ufak bi Ünye toplantısı yapalım. (Senin arac sw du.)

Hayırlı olsun Şükrü, güle güle kullan. Bu arada bende şuan Ünye deyim. Yarın ufak bi Ünye toplantısı yapalım. (Senin arac sw du.)

Dogrudur SW. Illaki gormussundur Unye de. Genelde babam kullanir.. Vakit olursa yapalim. Ben pazara kadar buradayim.

şükrü astra h 2004 var twinport bunada motor takılabilirmi takılırsa motor temini filan nerden yapacağız bilgin varmı

güzel olmuş.
sukru52;senın bu avatarda kı astra nın ıcındekı ekran da standart mı?

şükrü astra h 2004 var twinport bunada motor takılabilirmi takılırsa motor temini filan nerden yapacağız bilgin varmı

Hepsine takilir orjinal ayna aliyorsun. REC (Yani arka sigorta bolumu kontrol et eger 26 nolu sigortada 7.5 A lik sigarta varsa yaparsin.

güzel olmuş.
sukru52;senın bu avatarda kı astra nın ıcındekı ekran da standart mı?
Ekran satandartmi derken:confused:, 2009 cosmolarda standart ancak oncekilerde opsiyon seceneginde dahi yoktu.

Ben sonradan takitim.

Vay be çok. orjinal olmuş elinize sağlık

şükrü usta senin yaptıkların bence sabitlenmeli yaptıgın işleride maliyet ve resimli olarak koyarsan herkeze daha iyi fayda sağlamıs olur tabi zamanın vaktin varsa

Geri