Astra h geri vites kamerasi sorunu

Aynı problem bende de oluşuyor,recep beyin önerisi mantıklı gözükmekte, deneyip sonuç alırsanız lütfen belirtin. Role mi kullanmalı, parazit önleyici bobin mi?

Tşk

Aynı problem bende de oluşuyor,recep beyin önerisi mantıklı gözükmekte, deneyip sonuç alırsanız lütfen belirtin. Role mi kullanmalı, parazit önleyici bobin mi?

Tşk
kamera enerji bağlantısı geri vites lambasında mı?
benim bağlantım plaka aydınlatma lambasında ve hiç bir sırun yok çalışırken

kamera plaka lambasında, elektrik +12 geri vites lambasından alındı, sebebi otomatik olarak geri vitese alınca, kamera ekranda belirmesi için. Elktriği plaka lambasından verirsek, tetikleme ,için role gerekir. Deneme yapan var mı, ayrıca kamera açısı ayarlanabiliyor mu, nasıl

parazit önleyici var anfilerde filan da kullanılıyor.

kamera plaka lambasında, elektrik +12 geri vites lambasından alındı, sebebi otomatik olarak geri vitese alınca, kamera ekranda belirmesi için. Elktriği plaka lambasından verirsek, tetikleme ,için role gerekir. Deneme yapan var mı, ayrıca kamera açısı ayarlanabiliyor mu, nasıl
plaka lambası tipi kamera kullandım ben.tetiklemeyi video kablosuyla yapıyor.bunu da canbus soketinden bağlı olduğu için geri vitese alındığını algılıyor diye düşünüyorum.
+12 elektriği geri vites lambasından aldığınız için sorun oluyor olabilir mi?

Muhtemelen elektrği aldığımız yerde problem var, interfaclerde role var. Demekki
bobin denemeli. Olmaz ise role.

Ses ile görüntü farklı şeyler olsa gerek.

Geri