astra h hactback mi sedan mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan utku3319
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
şehir içi kullanımda tabii ki hatchback daha mantıklı parktı vs. ayrıca spor olduğundan daha kolay kaçar vs. ama evli ve çocukluysanız kesinlikle sedan. çocuk sahibi arkadaşlar iyi bilir bagaja ihtiyaç duyduğunuzda çocuk arabası koyduktan sonra yer kalmadığında ne yapacağını düşünmek zor bişey. :)

hb doğuştan güzel ama sedanlarda bir spoiler takıldımı tadından yenmez :)

Hb bence

şehir içi kullanımda tabii ki hatchback daha mantıklı parktı vs. ayrıca spor olduğundan daha kolay kaçar vs. ama evli ve çocukluysanız kesinlikle sedan. çocuk sahibi arkadaşlar iyi bilir bagaja ihtiyaç duyduğunuzda çocuk arabası koyduktan sonra yer kalmadığında ne yapacağını düşünmek zor bişey. :)

Benim de çocuğum var sedan kadar yer kalmıyor tabiki ama arabasını koyduktan sonra epey bir eşya daha koyabiliyorum. Sanılanın aksine arabayı koyduktan sonra hiç yer kalmıyor diye bişey yok...

Bencede Sedan :)
Saygılarımla

Benim de çocuğum var sedan kadar yer kalmıyor tabiki ama arabasını koyduktan sonra epey bir eşya daha koyabiliyorum. Sanılanın aksine arabayı koyduktan sonra hiç yer kalmıyor diye bişey yok...

Haklısın bende çocuk arabasını koyduktan sonra alış veriş poşetlerini çok rahat koyabiliyorum astra h hb sınıfları arasında en geniş bagaj hacmine sahip,
Bencede HB, Sedan 'da kötü durmuyor gün geçtikçe gözüme hoş geliyor.

HB tabiki , Sedan'ın arkasında bişeyler eksikmiş gibi duruyor ve birazda biçimsiz. Tatlı bir spoyler yardımıyla güzelleşeceğine inanıorum..

Geri