astra h hirsiz girdi

guvenkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Oui aksamlar herkese sabah kaltim arabanin kapilari acikti eminim kilitledigime bir jac tane elektronik esya calinmis kapilara baktim hersey normal iyice baktigimda on sol kapinin icteki kilit izasinda boyasi gitmis bukulme falan yok bu arabalar bu kadar kolay aciliyormu
Bileniniz varmi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belkide frekans bozucu bir sistem kullanmışlardır. istanbulda falan birkaç kişiyi böyle soymuşlardı. siz kilitledim sanıyorsunuz ancak kapılar kilitlenmiyor...

guvenkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
belkide frekans bozucu bir sistem kullanmışlardır. istanbulda falan birkaç kişiyi böyle soymuşlardı. siz kilitledim sanıyorsunuz ancak kapılar kilitlenmiyor...

Ben fransada yasiyorum bunlar oyle sey bilmez
Arabanin yaninda 30 tane araba vardi oyle birsey olsaydi komsunun bmwsine girerlerdi dedigim gibi kapinin arasindan kilite bir sey uzatmislar zorlama falan yok sadece boyasi gidmis

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orda öyle şeyler yoksa türkiye'de o kadar kolay açılsa emin olun arabayı kökünden götürürler :D vardır illaki açma taktikleri kolay kolay açılmaz ama sağlam bir hırsıza denk gelmişsiniz...

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. Bilirsin bir söz var kilit dost içindir diye. Hırsızın ve çilingirın açmayacağı kilit yoktur. Özellikle görünürde 50 kuruş bile bırakmam camı kirarlar diye.

guvenkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. Bilirsin bir söz var kilit dost içindir diye. Hırsızın ve çilingirın açmayacağı kilit yoktur. Özellikle görünürde 50 kuruş bile bırakmam camı kirarlar diye.

Dogru soz ne diyeyim camdan bakinca icinde bilgisayar kablofilan gorunce girmisler

bozdagli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dogru soz ne diyeyim camdan bakinca icinde bilgisayar kablofilan gorunce girmisler

geçmiş olsun. siz hırsıza davetiye çıkarmışsınız resmen. hırsızların kapıyı açmaları saniyeler sürüyor. arabayı götürmediklerine şükredin derim.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstad gecmis olsun. aracın içinde ilgi çekici bişey bırakmaya gelmiyor

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arac Istanbul da ilk sahibindeyken orta konsoldaki CD calar unitesini calmislar. Yani araba icinde hicbii yoksa bile az da olsa para edecek gibi gorenen bisey varsa yine giriolar. mazda rx-8 in CD calarini nabacakalarsa herhalde bi taraflarina sokmuslardir

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kapılardan TAK diye kilitlenme sesi gelmedikçe başından ayrılmıyorum. Kafamda bir şüphe kalırsa geri dönüp kontrol bile ediyorum. O ses gelecek abi. Mesela şöför tarafı tam kapanmaz ise hiç bir kapıyı kilitlemiyor. Geçen birisi demişti. Hava yastığı bile 1000 TL filan ediyormuş. Direksiyondan söküp alıyorlarmış saniyede. Hırsız çalacaksa çalıyor. Benim patronumun dediği gibi hırsız daima bir adım öndedir.
Çok geçmiş olsun. ALLAH düşürmesin tekrar. :(