Astra h kasa sol arka kapı kitlemiyor

Gahl1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar konu açmıştım ama kapatılmış sanırım kumandayla kitledigimde sol arka kapı kitlenmiyor ve onu actigimda 4kapi otomatik açılıyor kapıyı hareket ettirdigimde içerdeki kapı açık uyarısı bazı yerde yanıyor bazi yerde sönüyor yardımcı olabilirsiniz

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Kapı arasında kabloların geçtiği kanal var alt kısımda o içeriden kırılıyor kablolar o yüzden kilitlemiyor

• Beğen
Tepkiler: Emre

hepdüşünceli

Kayıtlı Kullanıcı
39-Kırklareli
Siteyi ziyaret et
Büyük ihtimal kablolarda sorun olmuştur. H kasada sol arka kapı sorunu birçok kişide var.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Büyük ihtimal kablolarda sorun olmuştur. H kasada sol arka kapı sorunu birçok kişide var.
Oda şöyle oluyor üstad kapı bir yere kadar açılıyor bir esneme yeri var oraya kadar bir kaç defa yitince kopuyor

• Beğen
Tepkiler: hepdüşünceli

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et

Gahl1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bende biraz araştırma yaptım sanırım kablo iyi bir elektrikçi bulucaz artik

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Evet bende biraz araştırma yaptım sanırım kablo iyi bir elektrikçi bulucaz artik
Kabloyu birbirine bağlar bırakırlar o işlemi yaptırma araya ek atsin lar kopan kablolara ve lehim yada perçin var perçin zor bulunurda lehim yaptır ama mutlak araya ek attır ve aynı kablo kalınlığında olsun

• Beğen
Tepkiler: a.culcu

a.culcu

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
merhaba benzer bir durum bende oldu.kapıdan lastik kılıf içinde çıkan kablo içten kopmuş.Usta iyi buldu.yeniden bağladı sorun bitti.

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bende de var. cidden çok tuhaf şeyler. opel gibi bir markaya yakışmayacak çok amatör sorunlar. Sürekli hareket eden bir bölgeye neden daha işlevsel bir parça konulmaz arabalar sanki 5-6 yaşından sonra kullanılmayacak gibi tasarlanmaya başlandı. aynı şekilde cim modülü sorunu çok bariz fabrika hatası arkadaş , topla arabaları değiştir şu lanet parçayı. Yıllardır Opel kullanırım, çok da memnunun ama böyle saçmalıklar insanı bıktırıyor. muhtemelen benzer sorunlar diğer markalarda da oluyordur. Kısa bir anekdot vermek isterim. arkadaşımın 2004 model totoya corolla aracınının yolcu airbağının zamanla sorun çıkarabileceği tespit edildiği için arkadaşım 3. sahibi olmasına rağmen tebligat gönderilerek aracın airbagı değiştirildi. Gerçekten bunları yapmak maddi açıdan külfet olsa da trilyonlar verip yapacağın tv reklamlarından daha etkili oluyor. umarım opel yetkilileri de bunları görür.

Son düzenleme:

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bende de var. cidden çok tuhaf şeyler. opel gibi bir markaya yakışmayacak çok amatör sorunlar. Sürekli hareket eden bir bölgeye neden daha işlevsel bir parça konulmaz arabalar sanki 5-6 yaşından sonra kullanılmayacak gibi tasarlanmaya başlandı. aynı şekilde cim modülü sorunu çok bariz fabrika hatası arkadaş , topla arabaları değiştir şu lanet parçayı. Yıllardır Opel kullanırım, çok da memnunun ama böyle saçmalıklar insanı bıktırıyor. muhtemelen benzer sorunlar diğer markalarda da oluyordur. Kısa bir anekdot vermek isterim. arkadaşımın 2004 model totoya corolla aracınının yolcu airbağının zamanla sorun çıkarabileceği tespit edildiği için arkadaşım 3. sahibi olmasına karşın tebligat gönderilerek aracın airbagı değiştirildi. Gerçekten bunları yapmak maddi açıdan külfet olsa da trilyonlar verip yapacağın tv reklamlarından daha etkili oluyor. umarım opel yetkilileri de bunları görür.
Cim modül üstad çoğu korna çalmıyor diye gidiyor buda cim modülünden değil çok basit ama ustalar bunu yapıyor sağolsun sonra arabalar heder oluyor emin yağına suyuna bakılmış ve ustaya gitmemiş opel al üstadım basın ağrımaz yurt dışından ben bir kaç opel gördüm araçlar 300 400 binde motoruna anahtar değmemiş tabi bunların işleri hep bayilerde yapılmış bizim ülkemizde daha çoğu usta karter havalandırmadan yağ yakan opelleri komple 100 binde 150 binde revize ediyorlar şimdide 1.4 astra j leri p0171 fakir kalıyor diye son çare motor revizesi ediyorlar usta çok ama çok önemli üstadım

• Beğen
Tepkiler: omeroz