Astra H Kol Dayama

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya şu kol dayamalara verdiğiniz 180-200 liralara acıyorum. kolay da kazansanız paranızı yine de yazık. sanki servisin taktıgını opel üretiyomuş gibi. general motor bi firmayla anlaşıyor kardeşim bana kolçak yap ben satcam diyor, adam yapıp veriyor general motor da onu satıyor orjinal bu bak ben satıyorum bunun dışındakilerde sorun yaşarsın diyor orjinal gibi olmaz diyor sonra 180-200 lira diyor. millet de aman orjinal alayım başım ağrımasın diye aman ya bişe olursa ucuz alırsam diye düşünüp orjinallik takıntılığından onu alıyor. Ben piyasada güzel tipte 30-40liralık ürünlerin takılmasından yanayım. Ben kullanıyorum memnunum. Ha benimkinin üzerinde nikelaj var simsiyahı yoktu aldığım yerde ama olsun, ilerde başka alır takarım. Rahatlığı da gayet iyi. sallanıp ses de yapmıyor. ıvır zıvırları içine koyuyorum.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
pekı uzun yolda veya aracı kullanırken kolacaga yaslandıgında rahatlık verıyormu?(ben bıraz saga kayık yaslanarak kullanmayı sevıyorumda:) ona gore taktırıcam servısten..fıyat bılen varmı tam net? saolun arkadaslar.

bence güzel ve rahat bir şey... ve yerinde olsam orjinalini en ucuza taktırmaya çalışırdım..

astram5537

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Banada Maliyeti 30 Liraya Mal Oldu Ve Canavar Gibi Ne Ses Var Ne Hareket

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar orjinal kolcak koltugun kendisine monteli...araya monteler sonradan takılan kolcak.

WiSTaRiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar kolçak kullananlar resim ekliyebilirlermi acaba? Hem kolçak alacaklara bir fikir olur. Sevgiler Saygılar..

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resim için uğraşıyorum ama special uzatmalı siyah kolçak kullanıyorum işimi görüyor ayrıca 34ytl.kargo dahil, armster 250ytl'nin takliti madde in çin.

Son düzenleme:

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resim6cy6.jpg
:sorry:

Son düzenleme:

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
modacar mı bunun markası

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle Abdulkadir, tavsiye ederim motaj yapılan yere tam uymuyor ama ayaklarını biraz zorlayınca vidalanıyor.Şık duruyor en azından.