Astra h problem üstüne problem

ANL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bu konu daha önceden açılmışmıdır bilmiyorum ama 2005 model astram (1.6 enjoy easytronik) geçen hafta yokuş çıkamadı ve arıza lambası yandı yağ yakmaya başladı randevu aldım ve ataşehir opel servisine gitti orda herşeyi değişti toplam 1200 tl yedi ve pazartesi günü markete gittim ve çıkışta araba çalışmadı anahtar çevirdiğimde hiç tepki vermedi araç biraz uğraştan sonra çalıştı tekrarlar mı bu durumu araba sizce nedeni nedir şimdiden teşekkürler...

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
geçmiş olsun. araba çalşmadığı zaman herhangi bi lamba yandı mı dikkatini çeken ? geçenler de bi ara benim başıma geldi aşağıda sabit yanması gereken bi lamba var devre kesici lambası yazıyor kitapçığında. o yanıp sönüyordu o zaman araba marş basmıyordu. sonra anahtarı kontaktan çıkartıp tekrar taktığımda çalıştı. servise gittim immobilizer ile ilgilidir dedi kafaya takılcak bişey değil falan sonra da yapmadı zaten şu an bi sorun yok çok şükür.

ANL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah kardeşim sağol aydınlattığın için uzun yol yapıcam tereddüt ettim götürüp göstermeye gerek yok o zaman

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
aynı benimki gibi devre kesicidense gerek yok çünkü ben götürdüm bişey yapamayız buna dediler. bu sebepten dolayı yolda kalanı da görmedim açıkcası falan dediler.

ANL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten müdahele edilecek bişey olsaydı serviste yaparlardı diye düşündüm komple bakıma girdi bazen marşı geç alıyo yani çevirince değilde çevirdikten 2 saniye sonra marşı alıyo bunla alakalıdır kesinlikle çok yoğunum bu aralar müsait olduğum bi zaman götürüp göstericem servise paylaşırım burda

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marşı geç alıyorsa eğer marş motorundan da olabilir, araç hiç çalışmamaya başlarsa vurdurarak çalıştırma şansında olmaz easytronic olduğu için.. geçen hafta benimde başıma geldi, araç marşı geç almaya başlamıştı, bi sabah hiç çalışmadı, sorun aküde sanıp takviyeyle çalıştırmaya çalıştık meğer marş motoru arızalanmış.. araç 3-4 denemede çalıştı, çalışır çalışmazda servise gidip yaptırdım..

ANL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım teşekkürler...