Astra H ses sistemi önerileri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan launch
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
başlangıç için işe yarar ürünler.

o kadar mesafeden amfi getirecekse sorun yok.ama zaten burda 4 kanal kaliteli bir amfiyi 250-300 e alırsın.
taşıması sorun olmayacaksa pioneer veya kenwood marka üst seri amfi siparişi verebilirsin.
bu arada küçük bütçelerle kaliteli ses sistemi kurmak pek mümkün değil şimdiden söyliyeyim.

amfiler ne kadar ağır oluyor hiçbir fikrim yok. 500 tl düşük bütçe sanırım. müziği arabada ben kendim dinleyeceğim, dışarıya dinletmek gibi bir isteğim yok. tek istediğim ses tertemiz kaliteli olsun. yüksek sese lüzum yok. bunu da mı karşılayamaz düşük bütçe?

@i-tec fiyatlar uygun bunu bir köşeye yazdım teşekkürler

sesi arabanın dışına atmak daha ucuz bir işlem:)
temiz ve araç içinde kalan ses için daha fazla bütçe gerekli.bu tür birşey istiyorsan 500 tl bütçe pek yeterli değil.
arkadaşına üst seri bir amfi getirtebilirsen getirsin.hatta abartıp kaliteli bir ana ünite de getirt derim ben.bu 2 parçadan sonra burdan amfi sub ve componentleri alırsın.ama kablolama ve montaj derken japonyadan gelen ürünler de dahil 1000 tl lik bütçeyi gözden çıkar.

sesi arabanın dışına atmak daha ucuz bir işlem:)
temiz ve araç içinde kalan ses için daha fazla bütçe gerekli.bu tür birşey istiyorsan 500 tl bütçe pek yeterli değil.
arkadaşına üst seri bir amfi getirtebilirsen getirsin.hatta abartıp kaliteli bir ana ünite de getirt derim ben.bu 2 parçadan sonra burdan amfi sub ve componentleri alırsın.ama kablolama ve montaj derken japonyadan gelen ürünler de dahil 1000 tl lik bütçeyi gözden çıkar.

+1.....

ya ses taşmasın diye özel bir şey istemiyorum. sadece amacım dışarı dinletmek değil onu demek istedim. ana ünitenin ne gibi bir faydası olur? japonyaya giden arkadaş kız. taşıyabilir mi ağırlık yapar mı bilmiyorum. 1000tl imkansız :D

ana ünite sonuçta sinyali üreten şey.daha ileri seviyelerde adamlara o bile yetmiyor ve sinyal işlemciler devreye giriyor.
başlangıç seviyesi için bile 1000 tl bütçe şart.

Geri