astra h subap marka tavsiye?

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba bir çok kişinin dert yandığı yanmış erimiş mafolmuş subap sorunu sanırım benimde başıma geldi. henüz elletmedim vaktim olmadığından ama durum fena 1. piston 0 çıktı ve inşallah subap sorunudur. araştırma yapıyorum parça konusunda hangi markanınkini almalı?
supar,güneş supsan marka var fiyatlar neredeyse aynı.
sizin bu konudaki fikriniz duyumlarınız bilgileriniz nelerdir?

a.culcu

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
supsan çelik subap taktır.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
supsan çelik subap taktır.

benimde aklımda supsan iyidir diye kalmış ama nedendir nerden kalmış hatırlamıyorum. muhtemelen burda biyerlerde konu okurken gördüm.
supsan stellitli düşünüyorum bir kaç parçacı hepsi aynı falan dedi ama yinede satıcıdan ziyade mahdur olmuş /memnun kalmış olan müşteri görüşü daha değerli benim için

Kerim Avcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal olmasın digerlerinin hepsi ayni be iyidir

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 307'de değiştirirken pejocu harun derler baya meşhur ustadır supsan al güneş alma demişti supsan taktırdım bende.
aracınıza afr ayarı yaptırın antalyada yapan var subaplardan sonra tekrar yanmasın. ltft göre belirli oranda yapılıyor ama open loop kısmı subaplara baya zarar veriyor devirli kullanımda....

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 307'de değiştirirken pejocu harun derler baya meşhur ustadır supsan al güneş alma demişti supsan taktırdım bende.
aracınıza afr ayarı yaptırın antalyada yapan var subaplardan sonra tekrar yanmasın. ltft göre belirli oranda yapılıyor ama open loop kısmı subaplara baya zarar veriyor devirli kullanımda....

65 bin km önce güneş takıldı sanırım tam hatırlamıyorum.afr göstergesi var araçta yıllardır ve prins lpg maşallahı var afr konusunda fakat neden oldu anlamış değilim. benzindeki afryi bire bir veriyor lpgde sorunsuz.
bir dönem kaptanın bahsettiği (eski konularda var) lpg ye göre avans ayarı yani yazılım konusu kafamı kurcalamaya başladı açıkçası...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
65 bin km önce güneş takıldı sanırım tam hatırlamıyorum.afr göstergesi var araçta yıllardır ve prins lpg maşallahı var afr konusunda fakat neden oldu anlamış değilim. benzindeki afryi bire bir veriyor lpgde sorunsuz.
bir dönem kaptanın bahsettiği (eski konularda var) lpg ye göre avans ayarı yani yazılım konusu kafamı kurcalamaya başladı açıkçası...

tam gazdada afr tutuyorsa o zaman yanacağı varmış...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kaptan haklı zamanlama değişik gaz ve benzinde 2cr yazılımla bi görüş istersen

abulut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba bir çok kişinin dert yandığı yanmış erimiş mafolmuş subap sorunu sanırım benimde başıma geldi. henüz elletmedim vaktim olmadığından ama durum fena 1. piston 0 çıktı ve inşallah subap sorunudur. araştırma yapıyorum parça konusunda hangi markanınkini almalı?
supar,güneş supsan marka var fiyatlar neredeyse aynı.
sizin bu konudaki fikriniz duyumlarınız bilgileriniz nelerdir?

Benim de dün itibariyle 1998 X14XE Corsam 1.piston cortladı. Ateşleme geliyor ama ne hareket var ne bereket. Usta subaplardan dedi ve açınca başka şey var mı bakarız diye de ekledi. Benim anlamadığım nasıl eriyor bu meret. 202 Bin KM' de araç. Yaklaşık 40 bin km dir LPG' li. Ya bu LPG' ciler ayar yapamıyor araç sürekli fakire düşüyor. Şaşıp kaldım.
Bu subap değişiminde komple subaplar, iticiler ve gaydlar beraber mi değişiyor?
Bu arada bende SUPSAN düşünüyorum. 200TL takımı.
Usta da büyük ihtimal işçiliğe toplamda 500-600 TL alır gibi.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim de dün itibariyle 1998 X14XE Corsam 1.piston cortladı. Ateşleme geliyor ama ne hareket var ne bereket. Usta subaplardan dedi ve açınca başka şey var mı bakarız diye de ekledi. Benim anlamadığım nasıl eriyor bu meret. 202 Bin KM' de araç. Yaklaşık 40 bin km dir LPG' li. Ya bu LPG' ciler ayar yapamıyor araç sürekli fakire düşüyor. Şaşıp kaldım.
Bu subap değişiminde komple subaplar, iticiler ve gaydlar beraber mi değişiyor?
Bu arada bende SUPSAN düşünüyorum. 200TL takımı.
Usta da büyük ihtimal işçiliğe toplamda 500-600 TL alır gibi.

supsan seviliyor sanayide.conta seti lazım. diğer gayddır ıvır zıvır duruma bağlı.
işçilikler o civarda ortalama.araca ,ustasına göre değişiyor malum.
ben bugün aldım aracımı.1.piston eksoz subabında erime vardı.supsan takııldı.
ben çıkarken 90bin km lpgde kullanılmış focus geldi aynı dertten müzdaripti.
benim afr göstergem var ve hiç fakire düşmemesine rağmen yinede eridi...