astra h usb girişi yapmak

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Sizin orjinal parça kullandığınızı ve bu şekilde donanım yükseltmeyi tercih ettiğinizi önceden beri biliyorum.

Ben de önceki Corsa C Essentia aracımda orjinal donanımla bir çok yükseltme işlemi yaptım, forumda da bir kaç konum var.

Ancak Türkiye şartlarında herkes bu şekilde yapamıyor ya da yapmıyor. Ucuz ve kolay olan tercih ediliyor.

Evet saçma bir alet ama montajı basit ve maliyeti düşük olması nedeniyle öncelikle bunu tavsiye ettim. Arkadaş isterse diğer yöntemleri sırayla anlatabilirdik.

Şimdi benim ne yaptığım önemli değil ;) zaten bende onu yap demedim pahalı ama şu alet yapılana kadar Astra H a ben olsam şunu alırdım :

http://m.n11.com/2012-opel-astra-h-orjinal-teyp-icin-usb-aux-aparati-P165330406

Hala daha aletin gereksiz olduğunu düşünüyorum , bir adet flash özellikli MP3 player alıp ki en adisinin artık renkli lcd ekranı var onu aux-in den teybe vermek hem daha kolay hem daha ucuz olur ve aracın bir yerini kesmez biçmezsin...

Astra H da bunun en ucuz ve pratik yolu bu .

2. si 150 - 200 tl ye (yukarıda verdim link , piyasada daha ucuza var )yine aux lu Astra H yada dengi can bus lı teyp kullanan opellere uygun arayüz alarak aracının orijinal ekranından direksiyon düğmeleri ile usb den müzik kontrolü yapabilir .

Önerdiğiniz ürün bence Astra H için uygun değil , flash bellek özellikli ekranlı bir MP3 player o üründen daha fazlasını yapar ;)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaptan bu aparatların opellerle hiç uyumu yok biliyordum ben zamanında alacaktım.ilginç.acaba astra h ilemi uyumlu sadece

Sony Z5 ile gönderildi

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Vectra C de maalesef çok az seriye uygun , astra h ın ise 2008 sonrası cdc40 opera hariç tüm teyplerine uygun ;)

Sentinel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi benim ne yaptığım önemli değil ;) zaten bende onu yap demedim pahalı ama şu alet yapılana kadar Astra H a ben olsam şunu alırdım :

http://m.n11.com/2012-opel-astra-h-orjinal-teyp-icin-usb-aux-aparati-P165330406

Hala daha aletin gereksiz olduğunu düşünüyorum , bir adet flash özellikli MP3 player alıp ki en adisinin artık renkli lcd ekranı var onu aux-in den teybe vermek hem daha kolay hem daha ucuz olur ve aracın bir yerini kesmez biçmezsin...

Astra H da bunun en ucuz ve pratik yolu bu .

2. si 150 - 200 tl ye (yukarıda verdim link , piyasada daha ucuza var )yine aux lu Astra H yada dengi can bus lı teyp kullanan opellere uygun arayüz alarak aracının orijinal ekranından direksiyon düğmeleri ile usb den müzik kontrolü yapabilir .

Önerdiğiniz ürün bence Astra H için uygun değil , flash bellek özellikli ekranlı bir MP3 player o üründen daha fazlasını yapar ;)

Şu an bu ürün 500 tl civarında daha uygun benzer birşey çıktı mı ?