astra h usb

uguryilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 astra h aracima usb soketi takilabiliyor mü. yani yeni teyp almadan orjinal teybe takilabilen bir aparat var mi. ya da farkli bir çözüm bülan. yardimci olürsaniz sevinirim.

Alternatif çözüm sunayım
çakmaklıktan takılan mp3 playerlar
kendi hafızası olanlar gibi buna ek sd kart ve usb girişleri olan modellerde mevcut..

tesekkür ederim tavsiyen için. ama o dedigin aparatlar çok ise yaramiyor. arkadasta vardi çok cizirtili ses veriyordü.

Kısmen doğrudur.Çünkü çalışma mantıkları frekans dalgası yaymasıdır.Aleti belli bir dalga boyuna ayarlarsınız arabanın radyosundan da o frekansı örn. 108.0 yakalarsınız çalar. Kısmen diyorum çünkü bazen şehiriçinde bu tarz dalga boylarının çok olduğu, sizin ayarladığınız frekansta başka yayınlarında olmasıyla karışabilir parazit yapabilirler.Hatta askeri tesis vs. önünden geçtiğinizde cihazınız engellenir frekans yaymaz tecrübeyle sabittir :D araçta takılı bırakırsanız araç kumandasının dalgasını bile engelleyebilir uzaktan açıp kapatamazsınız... Bunların yanında sarp geçitli radyoların çekmediği şehirlerarası yollarda çok iyi bi çözüm..
Sanırım sizin şehir ve yaşam şartlarınıza uymuyor ama ben başka okuyucular için biraz ayrıntılı yazdım kusura bakmayın ;)

Kısmen doğrudur.Çünkü çalışma mantıkları frekans dalgası yaymasıdır.Aleti belli bir dalga boyuna ayarlarsınız arabanın radyosundan da o frekansı örn. 108.0 yakalarsınız çalar. Kısmen diyorum çünkü bazen şehiriçinde bu tarz dalga boylarının çok olduğu, sizin ayarladığınız frekansta başka yayınlarında olmasıyla karışabilir parazit yapabilirler.Hatta askeri tesis vs. önünden geçtiğinizde cihazınız engellenir frekans yaymaz tecrübeyle sabittir :D araçta takılı bırakırsanız araç kumandasının dalgasını bile engelleyebilir uzaktan açıp kapatamazsınız... Bunların yanında sarp geçitli radyoların çekmediği şehirlerarası yollarda çok iyi bi çözüm..
Sanırım sizin şehir ve yaşam şartlarınıza uymuyor ama ben başka okuyucular için biraz ayrıntılı yazdım kusura bakmayın ;)

tesekkür ederim verdigin bilgi için. sanirim fm trans. tan baska çare yok :(

aux girişinden bir tane mp3 player bağla nasıl olur işini görür bence hemde masrafta çıkarmaz

google a cadence usb opel yazın
çıkan sonuçları reklam nedeniyle yazmıyorıum
ben kendi aracımda kullanıyorum
aux+usb+sd card okuyor

neredeyse bütün markalar var ama opele üygünlügü yok enteresan

aux girişinden bir tane mp3 player bağla nasıl olur işini görür bence hemde masrafta çıkarmaz

aynen bunu uygulamalısın. Ben aux çıkışından hem mp3 hem de telefonu bağlayıp tüm dijital sesleri dinleyebiliyorum. Üstelik kalitesi de mükemmel...

neredeyse bütün markalar var ama opele üygünlügü yok enteresan
satıcılara mesaj atıp sorun daha net bilgi verirler.

Geri