astra h usb

Parrotlar da CAN_BUS desteği varmı ki , 300 - 500 ona verene kadar Dension alır tüm işlerimide aracın kendi ekranından yaparım daha iyi değilmi ?

Sizinkide bir yöntem ama Dension ile Parrot amaç olarak tamamen farklı ve işlevleri alakasız...:cool:

evet işlevler alakasız biraz. ikiside farklı amaçlara hizmet ediyor. ama ikiside birer seçenek sonuçta. tercih meselesi. ben pişmanım sattığıma şu an çünkü gerçekten de böyle bir alete ihtiyacım var. teybi değiştirmeden ihtiyacımı karşılayacaktım. sanırım ben de teyp değiştireceğim. yada teybi açtırıp aux yaptırmayı deneyeceğim. ahh ahh elimden gelse keşke de ben yapsam.

Dension ile Parrot fiyat olarak pahali. alacagim teyp yüzseksen lira 30 lira çerçeve desen. 50 lirada isçilik desen 260 liraya geliyor. bana daha cazip geldi.

Dension ile Parrot fiyat olarak pahali. alacagim teyp yüzseksen lira 30 lira çerçeve desen. 50 lirada isçilik desen 260 liraya geliyor. bana daha cazip geldi.

sadece tavsiyem montaj esnasında aracın soketini kestirme araya çevirici al, eğer kestirirsen çok pişman olursun aklında olsun...

Sana iki adet çevirici lazım,

1. Anten için
2. Ana soket için

Geri