Astra III HB CDTI Fİyat

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla dün 1.3 CDTI konfor paketli 35.400 bana fiyat verdiler.Bu Ocak ayında en az 38 e çıkar şu an opel yıl bazında Türkiye pazarındaki yüzdesini azda olsa artırabilmek için böyle bir atağa kalktı.Ocak ayında 38den aşşağıya vermezler 1.3leri sıfır alcaklar için mükemmel fiyat...

Hayır,Gaziantep Opel Teymur 'dan.

1.4 Arabamı Satıp Geliyorum GaziAntep'e :D Aman Dıyım Araç Ucuz Dıye Balıklama Atlamayın Forumda Bazı Arkadaşlarımızın Başına Gelıyor Kazalı veya Vuruk Olan Araçları Hasarsızmış Gibi Satıyorlar Yanınızda Galerici veya Boya Ölçme Cihazıyla felan gıdın almaya karar verırsenız

hattarihanzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl yani?

cihadbalci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 35.200 fiyat aldım manuele, easytronik içinse 37.900

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mugla opel 35200 fıyat verdı.anahtar teslım fıyatı.dedım bırde ızmıre sorayım.bır tanıdık vasıtasıyla gıttık. once 35800 dedıler 1.3 astra H ıcın. daha sonra bır teklıfte bulundular.aractan arkadasımla beraber alacagız.aynı kısının ustune yapalım ıkısınıde dedıler.fıyat olarak da 34.750 verdıler.bızde dusunduk olur dedık.gıder bır gun sonra satısını verırız bırbırımıze altı ustu 70 lıra noter masrafı.ayrıca suan arac almayı dusunenler eger bıraz daha kar edeyım dıyorlarsa aracı alsınlar ama trafıge cıkarmasınlar.ocak 1 de yenı tasıt vergısı yatırılınca cıkarsınlar.surda 40 gun ıcın 200 kusur para vermeye degmez bence.sahsen ben oyle yapacagım.ama renk konusunda kararsızım ve vaktım cok az karar vermek ıcın.hakım grı rengının brosurdekınden farklı oldugunu soyledıler ama gormeden ınanamadım.teknık grı rengı de ellerınde yok.sıyahı da ben dusunmuyorum bakımı zor dıye.ne yapsak opelcıler :)

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu hakım grı dedıklerı yollarda en cok gordugumuz gumus grı astralardan değildir heralde.bırde sımsek grı var cunku.o grı sımsek oluyor.pekı hakım grı nasıl oluyor.satıs gorevlısı bıraz mavımsı bıraz grımsı bır renk oldugunu soyledı ama sekıllenmıyor kafamda

hattarihanzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu hakım grı dedıklerı yollarda en cok gordugumuz gumus grı astralardan değildir heralde.bırde sımsek grı var cunku.o grı sımsek oluyor.pekı hakım grı nasıl oluyor.satıs gorevlısı bıraz mavımsı bıraz grımsı bır renk oldugunu soyledı ama sekıllenmıyor kafamda

hakim gri hakkında bilgim yok.teknik gri siparişi verdim ben. 2011 olayı ne nasıl trafige cıkarmıcan?

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı satın alacaksınız .yanı parasını vereceksınız.ancak bayı plaka ıslemlerını ocak ayının ılk gunu yapacak.dogal olarak da sız aracı aralık teslım aldıgınızda ocakta odemenız gereken ılk 6 aylık vergıden kurtulmus olacaksınız.bayı sıze fıyat verdıgınde anahtar teslım fıyatı verıyor ve bunun ıcınde plaka sıgorta tasıt pulu masraflarıda oluyor.demek ıstedıgım sey de ıste bu noktada 2011 yılına 40 gun kalmısken bu kadar kısa sure ıcın tasıt pulu alacagına bayı, ocakta yapsın bu ıslemlerı ve ılk tasıt pulunu ocakta odesın.sızde boylelıkle temmuz sonuna kadar baska ucret odemeyın.ama tabı bekleyemem dıyorsanız bu ayrı mesele