Astra j 1.4t balata delpi mi bosch mu ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Maske
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben önlere Ferodo taktırdım. Kesinlikle ses yok ve yumuşak, kaliteli bir balata. Sanırım İngiliz malı. İnternetten almıştım 250 TL civarıydı.
Arkalara Delphi taktırmıştım bunlar ucuzdu tam ucuz etin yahnisi olayı oldu. Islık sesi yapıyorlar bazen. Sert balatalardiskleri de çizebilir bi daha delphi almayacağım. Ya ferodo ya GM kullanacağım. İnternette satılan TRW'ler sahte olabilir çok bilinen bir marka zira ama ucuz satıyorlar. Dikkat etmekte fayda var.
Delphi'nin çıkarttığı seslerden yukarıda bahsettim. Aklıma gelmişken ilave edeyim otoyolda 90 ve üzeri hızlarda giderken bile insanı deli eden inceden bir ses çıkarıyordu. Hemen hemen her koşulda ötmeyi başarabilmesi sebebi ile benim için lüzumsuz, bedava dağıtsalar alınmayacak bir marka. Frenlemesinde hiç sorun yok ama hakkını da yemeyelim...

• Beğen
Tepkiler: Mtunc
Delphi'nin çıkarttığı seslerden yukarıda bahsettim. Aklıma gelmişken ilave edeyim otoyolda 90 ve üzeri hızlarda giderken bile insanı deli eden inceden bir ses çıkarıyordu. Hemen hemen her koşulda ötmeyi başarabilmesi sebebi ile benim için lüzumsuz, bedava dağıtsalar alınmayacak bir marka. Frenlemesinde hiç sorun yok ama hakkını da yemeyelim...
Ne çektim o sesten

• Beğen
Tepkiler: omeroz
Geri