Astra J 1.6 XER LPG uygulaması?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan .:R
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
daha önceki H kasada hangi LPG kitini kullanıyordunuz
birde soruma cevap buldum diye yazmışsınız mekanik olarak aynı mı H ve J kasa araçların motorları

H kasada 17.000 km boyunca BRC kullandım ve KESİNLİKLE sorunsuz. Tabii bu süre subapların erimesi için yeterli bir zaman değil ama onun dışında herhangi bir çekiş sorunu, arıza ışığı vb. hiçbir sorun yaşamadım...

Edindiğim bilgi yetkili ağızdan değil ama bu motorlar mekanik olarak da aynıymış, ayrıca bu motora J kasada LPG takıp 15.000 km sorunsuz kullanan birinin olumlu yorumunu da okudum...

Şimdi yetkili / bilgili bir kişiden kesin olarak Astra J 1.6 XER motorda çelik subap kullanıldığı bilgisini net olarak edinmeye çalışıyorum...

Bu bilgiyi kesinliğe kavuşturursam BURADA DA PAYLAŞIRIM

Neden önyargılısınız? Hep böyle mi davranırsınız?
önyargının kelime anlamını bildiğinden emin değilim. ben sadece tespitimi yazdım.
sorunun cevabını başka forumda bulmuşsun ama cevabını buraya yazacağına herkese eleştiri yazmayı tercih etmişsin.
sorunun çözümünü yaz ki senden sonra biri arama yaptığında bulup işine yarasın.

Son düzenleme:
önyargının kelime anlamını bildiğinden emin değilim. ...

Öğretebilir misiniz? Nedir önyargının kelime anlamı?

Değerli bilgilerinizi esirgemezseniz çok memnun olurum...

... sorunun cevabını başka forumda bulmuşsun ama cevabını buraya yazacağına herkese eleştiri yazmayı tercih etmişsin.
sorunun çözümünü yaz ki senden sonra biri arama yaptığında bulup işine yarasın.

Evet buldum ve paylaşmak için -doğru bilgi vermek adına- yetkili bir ağızdan net bir cevap alabilmeyi bekledim. Ama siz bunu aklınıza bile getirmeden benim bilgiyi paylaşmadığımı, sadece eleştiri yaptığımı varsaydınız...

Kelime anlamını bilmem ama önyargının kendisi budur!!!

Son düzenleme:
mesajlarımdan alıntı yaparak polemiğe girmek istiyorsan boşa uğraşıyorsun.
vw forumundan öğrendiğin cevabı yazacaksan yaz yazmayacaksan gereksiz mesaj kalabalığı olmasın konuda.
kimse senin sorunların için forumda nöbet tutmak zorunda değil.
bilgisi olan konuyu okuyan arkadaşlar zaten cevap yazmış.
son olarak üyelik bilgilerini tamamlaman gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri