Astra j 2012 model icin en iyi ve en uyumlu modeli arıyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ANIL2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ANIL2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar
Astra j 2012 model icin en iyi ve en uyumlu modeli arıyorum, bilen veya kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim 2 model denedim ya mikrofonu iyi çalışmıyor yada sistemi çok kötü, şimdiden teşekkürler

Multimedya arıyorsanız bence Tesla tarzı modellere bakmalısınız. Aracın havasını değiştiriyor...

Multimedya arıyorsanız bence Tesla tarzı modellere bakmalısınız. Aracın havasını değiştiriyor...
Şu anda kullandigim tesla ama telefon ile görüşemiyorum ses çok kısık mikrofon kötü, kafasına göre aracın yol bilgisayarı dili değişiyor, beğenmedim satılığa çıkardım yenisini arıyorum uyum stabilite önemli benim için

2 GB Ramli olan modelleri vardı hocamm bi ara araştırırken görmüştüm ? Sizdeki tam olarka hangi cihaz ve ram boyutu nedir ?

Uyum sorununu bende duydum ve normal ekran taktırdım ama bendekinin de mikrofonu kotu, karşı taraf sesin çok derinden geldiğinden bahsetti, sanırım fazladan bir mikrofon olmalı ve tavana montajlanmali.

Uyum sorununu bende duydum ve normal ekran taktırdım ama bendekinin de mikrofonu kotu, karşı taraf sesin çok derinden geldiğinden bahsetti, sanırım fazladan bir mikrofon olmalı ve tavana montajlanmali.
Evet aynen ses çok derinden gidiyor diye sesi alamıyor lar tavanda mikrofon var ama sanırım bağlayamiyorlar sanırım Yokmu herseyiyle memnun olan multimedyasimdan

2 GB Ramli olan modelleri vardı hocamm bi ara araştırırken görmüştüm ? Sizdeki tam olarka hangi cihaz ve ram boyutu nedir ?
Cyclone markası 2 gb ram var şu an piyasa fiyatı 3000 - 3500 try civarı 2 gb ram var ama telefon la bile konuşamıyorum

Benim farklı bir tavsiyem olacak. Multimedia ya yapacağınızın çok altında bir masrafa kendinize telefonunuzla uyumlu kaliteli bir kablosuz kulaklık alın. Hem araç içinde telefonla görüşmede mahremiyet de sağlıyor. Hem de kullanım alanı daha geniş.. tabi okuduklarımdan, telefonla görüşme kısmından daha çok muzdarip olduğunuzu düşünerek bu tavsiyeyi verdim...

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Geri