Astra J Araç içi sigortadan 12v alma

mertvatansever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Astra j gtc aracım için AliExpress den sipariş ettiğim ambiyans aydiblatnasini güzelce araç içine dosedim ve gizledim fakat sigorta semasinda cakmaklik olarak gösterilen sokete + ucu, şaşi metaline de - ucu baglamama rağmen verim alamadım. On/off kısmından on yaptığım anda ışıklaranlik yanıp sönüyor ama on/off üzerindeki led sürekli yanık kalıyor. Gücü sabit olarak nereden alabilirim acaba?

denizzined

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Astra j gtc aracım için AliExpress den sipariş ettiğim ambiyans aydiblatnasini güzelce araç içine dosedim ve gizledim fakat sigorta semasinda cakmaklik olarak gösterilen sokete + ucu, şaşi metaline de - ucu baglamama rağmen verim alamadım. On/off kısmından on yaptığım anda ışıklaranlik yanıp sönüyor ama on/off üzerindeki led sürekli yanık kalıyor. Gücü sabit olarak nereden alabilirim acaba?
Eğer Astra H kasalar gibi bagaj kısmında sigorta kutusu var ise orda kontak kapalı ikende elektriği kesmeyen bir sigorta bulup ucuna bağlayıp sigortayı yerine takarsan elektrik alırsın, topraklaması da varsa onuda orda metal bir kısma vidalarsın sürekli elektrik alırsın, ben araç kamerası bağladığımda öyle yapmıştım,

mertvatansever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bagajdaki sigorta kutusunu bilmiyorum hocam olması lazim, babaların Lineasinda goguslukteki sigortadan cakmaklik için olana artiyi sokup metale de eksiyi bantlamistim hem ambiyans hem kamerayı o şekilde çalıştırıyordu. Aynını astra j de yaptım düşük geliyor sanırım voltaj yanıp sönüyor bir kez açınca sadece