Astra J Orjinal navigasyon tavsiyesi

Ynt: Astra J Orjinal navigasyon tavsiyesi

mucahitduran link' Alıntı:
Ankara ևayyolunda oturuyorum hocam. Hafta sonları tüm gün müsaitim. Hafta içi 6'ya kadar Etimesgutta iş yerinde oluyorum? 6'dan sonra müsaitim.

Ne zaman isterseniz bakabilirsiniz :)

Mücahit hocam ben de aynı durumdayım multimedya sistemi arıyorum. Ben de ևayyolu'ndayım benim de görme imkanım var mı acaba  :)

sonbariton link' Alıntı:
Mücahit hocam ben de aynı durumdayım multimedya sistemi arıyorum. Ben de ևayyolu'ndayım benim de görme imkanım var mı acaba  :)

Elbette hocam hafta içi 6'dan sonra hafta sonu istediğiniz zaman gösterebilirim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

platinum nevcox tek gecşerim

Cvp: Astra J Orjinal navigasyon tavsiyesi

10 ay necvox 1033 p kullanan birisi olarak tamma cihaz stabil ama cok yavaş hiç bir şey yapamıyorsun wifi yok ama navimex android 5.1 almanı tavsiye ederim 1100 tl yarin video cekip koyacağim navimex 5.1 android icin

RE: Cvp: Astra J Orjinal navigasyon tavsiyesi

gurhan07' Alıntı:
10 ay necvox 1033 p kullanan birisi olarak tamma cihaz stabil ama cok yavaş hiç bir şey yapamıyorsun wifi yok ama navimex android 5.1 almanı tavsiye ederim 1100 tl yarin video cekip koyacağim navimex 5.1 android icin
Ürünü ne kadara ve nerden aldiniz? Bir de bu ürünler andorid 4.4.4 diye geçiyordu 5.1 olanları yeni mi çıktı açıkçası andorid cihazlar çok arıza cikartiyor diye duymuştum

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: RE: Cvp: Astra J Orjinal navigasyon tavsiyesi

espesito07' Alıntı:
gurhan07' Alıntı:
Ürünü ne kadara ve nerden aldiniz? Bir de bu ürünler andorid 4.4.4 diye geçiyordu 5.1 olanları yeni mi çıktı açıkçası andorid cihazlar çok arıza cikartiyor diye duymuştum

navimex.com.tr den alabilirsin henüz bir ariza cıkarmadi

RE: Cvp: Cvp: Astra J Orjinal navigasyon tavsiyesi

gurhan07' Alıntı:
espesito07' Alıntı:

navimex.com.tr den alabilirsin henüz bir ariza cıkarmadi
Ürün modeli ne olarak geçiyor

RE: Cvp: Cvp: Cvp: Astra J Orjinal navigasyon tavsiyesi

gurhan07' Alıntı:
espesito07' Alıntı:
Ürün modeli ne olarak geçiyor

http://www.navimex.com.tr/urunDetay.aspx?urunID=271  

bu linkteki cihazın 5.1.1 istiyeceksiniz
Bir inceleme videosu isteriz o zaman :) benim merak ettiğim park sensörü olmayan arabalara sonradan navigasyon sistemine entegre park sensörü eklenebiliyor mu neden soruyorum çünkü arabanın arkasında hangi taraftan bir yere yaklaşırsan ekranda gösterir mi onu merak ediyorum

Geri