Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

Ynt: Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

MeRt link' Alıntı:
Benim durum aşağıdaki tablodan ibaret abi.  ::)
Birde sen yorumla istersen.  :)

v7c0d.jpg

Arjantin? Senin anten 80 günde devri aleme çıkmış olabilir. Tahminen şu an Arjantin semalarında geziyor da olabilir senin anten. ((:

Ha birde Status'un yani durumun Null (hiç, boş, yok) olması da ayrı bir hoş bilgi. ((:

Yaptığım son araştırmaya göre senin anten Guangzhou Baiyun Havaalanı'na 23 Kasım'da teslim edilmiş. Sonrası yok ama. ((:

GNSpower link' Alıntı:
Yaptığım son araştırmaya göre senin anten Guangzhou Baiyun Havaalanı'na 23 Kasım'da teslim edilmiş. Sonrası yok ama. ((:

Valla helal olsun abi, ne diyeyim.  14alkiss

Bende Sn. firstemperor sayesinde öğrendim ki, daha detaylı bir sorgulama sayfası mevcutmuş.  :)
Son durum buymuş.  :)

v7cqp.jpg

BEnde alıcam ondan meraklıyım ama tabi shark anteni olanın takması lazım bende shark zaten var :)

MeRt link' Alıntı:
Valla helal olsun abi, ne diyeyim.  14alkiss

Bende Sn. firstemperor sayesinde öğrendim ki, daha detaylı bir sorgulama sayfası mevcutmuş.  :)
Son durum buymuş.  :)

v7cqp.jpg

Bu da diyor ki Guangzhou'dan ayrılmış 23 Kasım'da. Gel gör ki hala gideceği ülke Arjantin görünüyor. ((:

GNSpower link' Alıntı:
Bu da diyor ki Guangzhou'dan ayrılmış 23 Kasım'da. Gel gör ki hala gideceği ülke Arjantin görünüyor. ((:

O Arjantin durumunu bende anlayamadım.  ???
Niye benim antenlerim ևin'den yola çıkıp, Arjantin üzerinden geliyor.  :D

MeRt link' Alıntı:
O Arjantin durumunu bende anlayamadım.  ???
Niye benim antenlerim ևin'den yola çıkıp, Arjantin üzerinden geliyor.  :D

O kesinlikle benim de ilgimi çeken bir husus oldu. ((:

Diğer dostlarımızın antenlerinin durumunu ve onların hedef ülkelerini merak ediyorum. ((:

GNSpower link' Alıntı:
O kesinlikle benim de ilgimi çeken bir husus oldu. ((:

Diğer dostlarımızın antenlerinin durumunu ve onların hedef ülkelerini merak ediyorum. ((:

Evet, bu konuyla ilgili çok ilginç bir gelişme oldu.  dancee
şimdi babam ofisten arayıp, ofisteki çaycı abimize adıma bir paket bırakıldığını söyledi.  :)
Siyah bir paketin üzerinde sadece adım soyadım ve çince ibareler bulunuyormuş.  dancee
Muhtemelen shark antenim geldi, gelişmeler biraz sonra.  :)

Arkadaşlar antenlerim geldi.  dancee
Kargo takipte hala ևin'de görünmesine ve PTT sorgulamasında hiçbir bilgi gösterilmemesine rağmen antenler şuanda elimde.  greatt
Hemde dün gelmiş ama benim haberim yokmuş.  :)

Biraz sonra montajı halledip başlıkta fotoğrafları paylaşacağım.  :)

Böyle bir üründen bizi haberdar eden Sn. kenangokhan'a ve konu boyunca işlemler için bana çok yardımı dokunan Sn. firstemperor'a + 3'er  thnxx daha...  greatt

Geri