Astra j Silecek tavsiyesi

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar silecekleri değiştirmem lazım bu geçtiğimiz yaz aşırı sıcaklar silecekleri kuruttu ama servis dışında astra j ye uygun silecekler nereden bulabilirim internette bulamadım

servis bu kadar erken silecek ihtiyacı olacağını düşünememiş anlaşılan:) bosch servislerinde 50 tl yanlış hatırlamıyorsam

Ben sileceklerin sadece lastik kısımlarını değiştiriyorum, aksesuarcı veya oto hırdavatçısı tarzında yerlerde vardır kalitelerine göre. En kalitelisi 10 liraya maloluyor (kömür karışımlı ses yapmayan tipten) Sökme takma işi onlara ait. Sonuçta silecekler sıklıkla değiştirilmesi gereken malzemeler, 60-70 liralık silecek te alsanız en fazla 1 yıl sonra performansta düşme olacaktır. Onun yerine az maliyetli, kaliteli ve sürekli performanslı seçeneği tercih ediyorum.

ben ilk bakımda banana tipi ucuz bir silecek aldım çok iyiydi ikinci bakımda bu sefer pahalı olanını alıyım dedim sol tarafdan resmen suyu temizleyemiyor atamıyor camdan suyu yani pahalı iyi olmuyor her zaman bunu anladım..

Selam, arabam 2 aylık ama silecekler leke bırakıyor. Sanırım servis bunu ücretsiz değiştirmez , almak istesem modeli boyu ne diye geçiyor ?

usta bencede sıleceklerı degıstrmeyın ılk bı prılı beze veya peceteye dokup ıyıce sılın lastıklerını o bıraz daha ıdare ettırı ve temızler oda olmazsa orjınallıgı bozulmasın dıye bence sadece lastık aksamını degıstırırn derım..

Geri