Astra L 1.2 Elegance Ses Sistemi İyileştirme

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MrRush
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrRush

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar. Golf 7 den Astra L 2023 1.2 Elegance Otomarik araca geçmiş bulunmaktayım. Genel olarak araçtan memnunum. Daha çok yeni sayılırım. 3 gün oldu daha. Neyse golf 7 oem ses sitemi çok tatminkardı. Astra L de ise yetersiz kaldı. Son seslere doğru bass ve tizler kesiliyor. Sanki korumaya geçiyor kendi kendine. Hoparlörler yetersizmidir sizce ?
Medianın ses çıkışı ve hoparlörler kaç wat acaba bilgisi olan arkadaşlar paylaşanilir m?
Belki bir tık yüksek watlı hoparlör işi çözer diye düşündüm.

Serhan hocam, birçok üretici malesef standart donanımlarına sadece iş görecek müzik sistemlerini koyuyorlar, ancak opsiyonel paketler ile üst düzey müzik sistemlerini satıyorlar. Opel vb birçok marka bunu yıllardır yapıyor. Bose, Harman-Kardon, JBL vs gibi birçok iyi düzeydeki ses sistemleri birçok üretici de opsiyonel durumda. Hoparlör değişimi ile güzel ses elde edersiniz ancak ustanızı iyi seçin kapılarda işlem yapılırken bir trim sesleriyle uğraşmayın...

• Beğen
Tepkiler: MrRush
Selam arkadaşlar. Golf 7 den Astra L 2023 1.2 Elegance Otomarik araca geçmiş bulunmaktayım. Genel olarak araçtan memnunum. Daha çok yeni sayılırım. 3 gün oldu daha. Neyse golf 7 oem ses sitemi çok tatminkardı. Astra L de ise yetersiz kaldı. Son seslere doğru bass ve tizler kesiliyor. Sanki korumaya geçiyor kendi kendine. Hoparlörler yetersizmidir sizce ?
Medianın ses çıkışı ve hoparlörler kaç wat acaba bilgisi olan arkadaşlar paylaşanilir m?
Belki bir tık yüksek watlı hoparlör işi çözer diye düşündüm.
Daha önce aynı şeyi bende denedim Astra L genel olarak yalıtımı güzel kasası sağlam. Bu yüzden daha böyle derin ses için CTK yaptırmanızı tavsiye ederim en azından kapılara bütçenize bağlı tabi. İşinin ehli olduğunu düşündüğüm PARSCAR linkinden ulaşabilirsin boranın işçiliği ve o anfinin kablo takıntısına hayran kalacaksınız. Sallanan boşta kalan bir kablo bırakmıyor ayrıca uçları orjinal gibi kendi bağlantılarını kesme biçme yapmadan yerleştiriyor şuan ki aracım BMW 3 kere ses sitemi değiştim taki boraya yaptırana kadar. İSTANBUL- AVCILAR

• Beğen
Tepkiler: MrRush
Geri