Astra Sport 1.4 T otoyol performansı hakkında..

Ynt: Astra Sport 1.4 T otoyol performansı hakkında..

Tolga KARACA link' Alıntı:
Hız limitörü diye birşey hiç duymadım şahsen, uzun düzlüklerde yük rüzgar vb yoksa 230 km civarı hız yapabiliyorsunuz.
Bunun vitesle de alakası var mı? Benim araç otomatik. Mesela bundan önceki arabam 2004 MG idi. Araba tiptronik vitesti, otomatik kullanınca 160ı geçmiyordu, manual kullanınca 200e kadar çıkıyordu. Acaba bunlarda da öyle bir durum var mı?

drizabeyli link' Alıntı:
Bunun vitesle de alakası var mı? Benim araç otomatik. Mesela bundan önceki arabam 2004 MG idi. Araba tiptronik vitesti, otomatik kullanınca 160ı geçmiyordu, manual kullanınca 200e kadar çıkıyordu. Acaba bunlarda da öyle bir durum var mı?

Söz konusu otomatik şanzıman ise belki, bu konuda bilgim yok.

mertandur link' Alıntı:
hocam hayırlı olsun aracınız güle güle kullanın...Bence yüksek hızlarda çok başarılı ve sessiz bir araca sahip olacaksınız.Memnun olacağınıza eminim (Çok çeşitli araçlara bindiğim için böyle yazıyorum) ;)
Çok tesekkur ederım..Ben de bu aracı aldıgım ıcın pısmanlık duymayacagımı dusunuyorum..

simdiden hayırlı olsun. bu arada su mavisi de güzel bir renktir. tercih size kalmış. siyah biraz daha ilgi isteyen bir renk. Allah utandırmasın.  :)

bbeerrkk67 link' Alıntı:
tmm o zaman sıkıntı yok..siyah rengı hıc bi bayide kalmamış,bir tane su mavisi var.aslında su mavisi de güzel,siyah istiyorum ama su mavisini şimdi alabılırım..siyah ıcın 1 ay beklıcem.napsak acaba ::)

Gerçekten siyah istiyorsanız 1 ay bekleyin derim ben. Sıfır araba alıyorken 1 ay çok uzun bir süre değil bence, önemli olan içinize %100 sinmesi. Su mavisi alınca yolda gördüğünüz her siyah Astra'ya içiniz gidecekse eğer kesinlikle bekleyin. :) Bakımının zor olduğu doğru ama siz siyah istediğinize göre bunu zaten göze almışsınız. Ayrıca su mavisinin de bakımı çok kolay olmayacaktır, siyah kadar zor olmasa da beyaz kadar kolay bir renk de değil. Aracınız şimdiden hayırlı olsun. :)

Valla karar veremedım.Bugun bir su mavisi gordum sport,gayet guzel gozukuyordu..Her araca yakışmaz ama Astraya yakışmış su mavisi..1 ay beklemek çok zor geliyor:) 2013 ler cıkacagı ıcın de haziranı da beklemek lazım dıyenler de var yenı kampanyalar olabılırmiş..

bbeerrkk67 link' Alıntı:
2013 ler cıkacagı ıcın de haziranı da beklemek lazım dıyenler de var yenı kampanyalar olabılırmiş..

2013 modeller Ocak 2013'te çıkmayacak mı? ::)

Yok ya 2013ler temmuzda çıkıyor diye bılıyorum..Sn Abdullah,üye fotograflarına baktım su mavisi guzel bır renk,bu araca yakışmış..sizinki de mavi sanırım..zaten sıyaha cok yakın bır gorunusu var..

Bayiye gıdersem dırek alırım ben bılıyorum kendımı :)

bbeerrkk67 link' Alıntı:
Yok ya 2013ler temmuzda çıkıyor diye bılıyorum..Sn Abdullah,üye fotograflarına baktım su mavisi guzel bır renk,bu araca yakışmış..sizinki de mavi sanırım..zaten sıyaha cok yakın bır gorunusu var..

O artık değişti. 1 Ocak 2013'ten sonrası model yılı 2013 olacak. Bu yasa yeni değiştiği için haziran 2011 ile Aralık 2012 arasındaki 1.5 yıl boyunca trafiğe çıkan araçların hepsi 2012 model.

Geri