Astra Sports Tourer Ocak'ta Türkiye'de

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan petro
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hala yüksek hacim derdindesiniz ya,ekonomi ve düşük emisyon için çalışıyor adamlar...
Ayrıca 1.3 CDTi gayet yeterli bir motor...Rolling yapacak değilsiniz ya :) Chiplendi mi de al sana 120 hp * 300 nm tork yeter.

Hala yüksek hacim derdindesiniz ya,ekonomi ve düşük emisyon için çalışıyor adamlar...
Ayrıca 1.3 CDTi gayet yeterli bir motor...Rolling yapacak değilsiniz ya :) Chiplendi mi de al sana 120 hp * 300 nm tork yeter.

yüksek hacim peşinde değiliz tourer araçlar yüksek hacimli olur bu bir arazi aracına 1.0 motor koymak gibi bir şeydir kim gidip 1.0 arazi aracı alır yada o araçdan ne kadar arazi aracı olur.. buda aynısı tourer araç en zorlu touring koşullarında gitmek için tasarlanmış araçlardır ve yüksek hacimli olurlar hadi geçdim yüksek hacimide en kötüsü bir 1.6 -2.0 olsa bari.. 1.3 tourer olmaz adam ciddi tourer diye alıp batağa çamura tırmanmaya gitse yolda kalır girdiği yerden çıkamaz

Hep Beraber!!!

Opelin Mühendisleri iş bilmiyoooorrr

mu diyoruz???

Abiler arkadaşlar ben 1.7 dizel 110 ve 125 hp lik motorların da kullanılacapını okumuştum nette...Benzinliler yine dediğiniz gibi astra j motorları...1.3 corsa için ideal de astra için mantıklı durmuyor :D

Hep Beraber!!!

Opelin Mühendisleri iş bilmiyoooorrr

mu diyoruz???

opelin mühendisleri işi biliyor her şeyide mühendislere bağlamayın görende adamlar uzay mekiği yapıyor sanır mühendis arabayı tasarlar yapar motorun mühendislikle ilgisi yok bir araca ne motor koyarsan lastiğini döndürür

neticede geri kalan firmaların satış taktikleri ülkelerin vergilendirmeleri en çok hangi ülkelerde ne tip motorlar tüketildiği ile alakalı yada firmanın elindeki motorlarlarla alakalı bu mühendislikle alakalı bir şey değil birisi mühendise arkadaş bu aracın lastiği dönsün yeter öyle motor koy derse mühendis tamam der gene aynı adam arkadaş bu araç bu kasa ya uygun motor koy kasanın hakkını versin dersen ona göre motor koyar..

motorun pek mühendisliklede alakası yok bence sorun opelin elinde motor çeşitliliği olmaması bu kadar basit varsada türkiyeye yollamamaları...

performans isteyen 1.6 turbosunu alsın beyler. Ben alacak olsam yine gider 1.3 sports tourerı alırdım.

Bende gecen hafat Hollandada gordum ic konfor cok iyi ama bence gorunus olarak golgede kalmis.

Geri