astra teyp.CD player..önerisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan attci
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

attci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1.4 clsic astra var bende..
yanlız kasetçalar var üzerindende original VDO marka.
ben alt tarftaki boş yere cd player taktırmak istiyorum..ama.kaset çalardada sanki kaliteli ses çıkmıyor gibi..cd çaları taktırdıktan sonra..original hoparlörleri değiştirme icap edermi..sadece cd çalar taktırsam orta bir ses elde edebilirmiyim...
bide kendimiz takma imkanımız olurmu..kaset çalarda durak yani..yada söksek mi??

teşekkürler...

abi aracında direksiyondan kumanda sistemı varsa pionner deh p 4800p teyp al yada pionnerın w/r jaklı teypını al cengiz abinin (mokia) opel için direksıyon kumanda sisitemını al.iki teyp kullanmaktansa böyle bir şey yapabılırsın.yanlız w/r jakı sadece pineerin sonu 00 biten modellerınde var diye biliyorum

direksıyon kumanda için geniş bilgi http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=33180&highlight=direksiyon

benim aracım 2008 astra classic cd çalar vardı üzerinde fakat ben sürekli cd yazmak istemediğim için mp3 çalan ayrıca torpidodan usb bellek takılabilen bi teyp aldım markası pioneer 7000 !hoparlörlerim orjinal gayette güzel ses alıyorum!ama bu göreceli bişey çok aman aman kaliteli bir ses olamaz orjinal hoparlörle!ama seni tatmin eder!orjinal teybini söküp yerine iyi bir markanın mp3 nü takmanı tavsiye ederim!

valla söküp pionner takman daha mantıklı

Geri